přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

18. dubna 2019, 13:39

Účast na natáčení filmu o Emilu Zátopkovi

Atleti, trenéři a rozhodčí,

Ve dnech 27.4.-2.5. se uskuteční natáčení filmu o Emilu Zátopkovi. Do připravovaných atletických scén se hledají atleti (muži i ženy) ve věku mezi 20 a 40 lety. Jedná se přitom o různé atletické disciplíny. Je důležité, aby se jednalo o aktivní atlety neboť při natáčení bude potřeba předvést fyzický výkon. Více než výkonnost je důležitá atletická dovednost a zkušenost s danou atletickou disciplínou.

Rovněž se hledají trenéři a rozhodčí, kteří budou ve filmu představovat právě tyto postavy. U těch je především podstatné, aby se orientovali v atletickém prostředí.

Natáčecí dny jsou:

  • Sobota 27.4. Březnice
  • Středa 1.5. Louny
  • Čtvrtek 2.5. Louny

Můžete si přitom zvolit jeden nebo více dnů, podle vašich časových možností. Je nezbytné, aby se přihlášený aktér mohl zúčastnit také kostýmní zkoušky v Praze 23.4. (výjimečně i 24.4. odpoledne).

Natáčení bude probíhat celý den a honorář je 500 Kč za natáčecí den. Jídlo během natáčení a doprava do místa natáčení budou zajištěny.

V případě zájmu nebo dalších dotazů kontaktujte tento email: veronika@cinemacasting.cz a do předmětu zprávy dejte „atlet“ nebo „funkcionář“, podle toho na kterou roli se hlásíte.

V emailu uveďte:

  1. své jméno
  2. věk
  3. ve které atletické disciplíně nebo roli můžete při natáčení vystupovat
  4. v některých případech bude pro navození dobových scén důležité upravit také účes (za příplatek), proto napište také, zda úprava účesu ano-ne
  5. ve kterých dnech se natáčení můžete zúčastnit
  6. přiložte, pokud možno aktuální fotografii. Sportovci ideálně ve sportovním dresu

Poznámka: Sportovci by neměli mít viditelné tetování.

Cinema Casting

Vytisknout