přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

19. února 2024, 17:30

Přihlášky atletických oddílů/klubů k činnosti pro rok 2024 - do 29.2.2024

Přihlášky atletických oddílů/klubů k činnosti pro rok 2024 (dále jen „přihláška“) je možné podávat v termínu od 16. 1. do 16. 2. 2024 (prodlouženo do 29. 2. 2024). Oddíly/kluby přihlášky podávají v Informačním systému ČAS na adrese: https://is.atletika.cz. Stručný návod k Informačnímu systému ČAS je ke stažení zde:

Celkové počty členů oddílu/klubu, počty registrovaných atletů v části Evidence členů a celkové počty trenérů a rozhodčích v části Evidence trenérů a rozhodčích oddíl/klub nevyplňuje. Tyto počty jsou automaticky načteny podle skutečného stavu v evidenčním systému ČAS k 31. 12. 2023.

Žádáme o kontrolu údajů uvedených v přihlášce v části Informace o TJ/SK nebo klubu a v části Údaje o stadionu.

Po provedení přihlášky v části Souhlasy budou oddílu/klubu automaticky vygenerovány v záložce Platby – Objednávky platební údaje pro uhrazení členského příspěvku oddílu/klubu na rok 2024.

Připomínáme, že typy členství trenér a rozhodčí jsou výhradně ve správě ČAS, oddíl/klub je nemůže editovat/zakládat/mazat, jsou pro něj dostupné pouze k nahlédnutí a kontrole. Pokud by oddíl/klub měl zájem o provedení změn v databázi trenérů či rozhodčích, zašle požadavek na ČAS na adresu: dkolinger@atletika.cz pro změnu u trenérů či na adresu: omaresova@atletika.cz pro změnu u rozhodčích.

 

V Pacově, dne 15. 1. 2024

 

RNDr. Ladislav Kňákal
předseda Organizační komise ČAS

Vytisknout