přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

6. února 2023, 09:00

Přihlášky atletických oddílů/klubů k činnosti pro rok 2023

Přihlášky atletických oddílů/klubů k činnosti pro rok 2023 (dále jen „přihláška“) je možné podávat v termínu od 6. 1. do 5. 2. 2023 (prodlouženo do 12. 2. 2023). Oddíly/kluby přihlášky podávají v evidenčním systému ČAS na adrese: http://registr.atletika.cz. Stručný návod k evidenčnímu systému ČAS je ke stažení zde:

Celkové počty členů oddílu/klubu, počty registrovaných atletů v části 3 a celkové počty trenérů a rozhodčích v části 4 přihlášky oddíl/klub nevyplňuje. Tyto počty jsou automaticky načteny podle skutečného stavu v evidenčním systému ČAS k 31. 12. 2022. 

Žádáme o kontrolu údajů uvedených v přihlášce v části 2 - Informace o TJ/SK nebo klubu a v části 5 - Údaje o stadionu v užívání oddílu/klubu.

V případě změny v Oddílovém a klubovém oblečení proveďte tuto aktualizaci v části 6 přihlášky. 

Připomínáme, že typy členství trenér a rozhodčí jsou výhradně ve správě ČAS, oddíl/klub je nemůže editovat/zakládat/mazat, jsou pro něj dostupné pouze k nahlédnutí a kontrole. Pokud by oddíl/klub měl zájem o provedení změn v databázi trenérů či rozhodčích, zašle požadavek na ČAS na adresu: dkolinger@atletika.cz pro změnu u trenérů či na adresu: souteze@atletika.cz pro změnu u rozhodčích.

 

V Pacově, dne 5. 1. 2023

 

RNDr. Ladislav Kňákal
předseda Organizační komise ČAS

Vytisknout