přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

22. listopadu 2021, 10:02

Podmínky pro účast na Finále běžeckého poháru mládeže (27. 11. 2021 Valašské Meziříčí)

Na základě nově schválených a vydaných mimořádných a ochranných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR, které byly ve čtvrtek 18. listopadu 2021 schváleny Vládou ČR s účinností od pondělí 22. listopadu 2021 je povolena účast na Finále běžeckého poháru mládeže pouze osobám (závodníci, trenéři, doprovod, diváci, pořadatelé a rozhodčí), které splňují některou z níže uvedených podmínek:

  • dokončené očkování proti onemocnění covid 19;
  • laboratorně potvrzené onemocnění covid-19, od kterého neuplynulo více než 180 dní.
    • u neočkovaných osob mladších 18 let, dále u osob se započatým očkováním, případně dokončeným očkováním, od jehož ukončení neuplynula zákonná lhůta, případně u osob, které na základě lékařského potvrzení prokáží kontraindikaci pro očkování, doložení negativního výsledku RT-PCR testu, přičemž jeho platnost je 72 hodin od odebrání biologického vzorku. 

Z tohoto důvodu musíme s velkou lítostí sdělit, že osoby, které nesplňují jednu z výše uvedených podmínek – celé znění mimořádných a ochranných opatření Ministerstva zdravotnictví ČR zde https://www.vlada.cz/cz/epidemie-koronaviru/dulezite-informace/mimoradna-a-ochranna-opatreni-_-co-aktualne-plati-180234/#maloobchod_a_sluzbyse akce NEMOHOU zúčastnit.

Při vyzvedávání čísel a u vstupu do areálu bude prováděna kontrola výše uvedených podmínek účasti. Každý účastník, který bude vstupovat do areálu, se musí zapsat do evidenčního seznamu, jehož povinnost je dána rovněž mimořádnými a ochrannými opatřeními Ministerstva zdravotnictví ČR.

 

Soutěžní oddělení ČAS

Vytisknout