přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

1. listopadu 2023, 17:26

Personalizovaný přístup členů do Informačního systému ČAS

Vážení sportovní přátelé,

od začátku října 2023 je spuštěn nový Informační systém Českého atletického svazu. V následujících dnech obdržíte poštou Smlouvu o zajištění personalizovaného přístupu členů do Informačního systému ČAS s průvodním dopisem předsedy Českého atletického svazu a dalšími praktickými informacemi týkajícími se této problematiky.

Informační systém ČAS Vám v současné chvíli umožňuje tvořit registrace Vašich členů online, obnovovat registrace online a platit administrativní poplatky online kartou pomocí platební brány, čímž je možné plnohodnotně zaregistrovat nového člena kdykoliv bez zásahu sekretariátu Českého atletického svazu.

Téměř všechny atletické oddíly a kluby, resp. jejich zástupci, se do Informačního systému přihlásili a mnozí také již pracují s novými registracemi. V současné chvíli čeká oddíly a kluby krok číslo dvě, a sice pozvat své členy do Informačního systému Českého atletického svazu, aby jej mohli používat. Tento krok je důležitý z toho důvodu, že následně bude v Informačním systému probíhat vše online formou, tedy nejen registrace nových členů, ale také například přestupy, hostování apod.

Každý člen, který se zaregistruje do Informačního systému ČAS, bude schopen upravovat své osobní údaje, potvrdit svou registraci či řešit přestupy a hostování. Zároveň si každý člen bude moci detailněji prohlížet své i oddílové statistiky a v budoucnu IS usnadní komunikaci napříč všemi skupinami, které fungují v rámci české atletiky. 

Jakým způsobem pozvete své členy do Informačního systému, naleznete v podrobném návodu zde:


 V případě jakýchkoli dotazů nebo připomínek k IS kontaktujte pana Martina Mikulu na emailu: podpora@atletika.cz.

Český atletický svaz

Vytisknout