přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

11. listopadu 2020, 08:05

Informace pro atletické kluby – export pro Rejstřík sportu NSA

Rádi bychom informovali atletické kluby o jejich možnosti exportu z Registru ČAS svých sportovců a trenérů pro zápis do Rejstříku sportu Národní sportovní agentury (více na www.rejstriksportu.cz), jenž je podmínkou při podávání žádostí k Výzvě Můj klub 2021.

Vzhledem ke změnám ve struktuře souboru pro import sportovců a trenérů NSA došlo k aktualizaci tohoto souboru i v Registru ČAS. Nově jsou do sktuktury souboru Národní sportovní agenturou přidány nepovinné sloupce (uvedené sloupce jsou v exportu prázdné a je na klubech, jak si tyto sloupce vyplní):

  • SPORTOVEC_CETNOST (Četnost činnosti sportovce. Celé číslo. Počet sportování týdně.)
  • SPORTOVEC_UCAST_SOUTEZE (Účastní se sportovec soutěží? 1 = ANO, 0 = NE.)
  • TRENER_CETNOST (Četnost činnosti trenéra. Celé číslo. Počet trénování týdně.)

Nově je možnost stáhnutí exportu přes Rejstříky – Rejstřík NSA v souborech typu xlsx a csv. Vzhledem k možným úpravám v souboru a doplňování výše uvedených tří sloupců doporučujeme stáhnout soubor ve formátu xlsx a následně ho pak po úpravách uložit do csv souboru - v Excelu přes Uložit jako typ CSV (textový soubor s oddělovači).

Celý tento export z Registru ČAS je pouze pracovním souborem a je na jednotlivých klubech, co do Rejstříku sportu NSA přes uvedený csv soubor nahrají.

V případě dotazů k Rejstříku NSA můžete kontaktovat Ondřeje Bendu (obenda@atletika.cz, 233 014 404).

 

Vytisknout