přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

26. ledna 2021, 13:17

Informace ke vstupu do haly a možnosti testování - Halová atletická liga - 2. kolo (30. ledna)

V sobotu 30. ledna 2021 se bude konat další závod Halové atletické ligy mužů a žen. 

PODMÍNKY PRO VSTUP DO HALY

Podmínkou pro vstup do haly bude opět prokázání se negativním výsledkem na onemocnění Covid-19 (PCR nebo antigenní test) ne starším 48 hodin od začátku závodu, případně doklad o absolvovaném očkování proti nemoci Covid-19 (obě dávky). Pro zjednodušení testování účastníků (pořadatel, závodníci, trenéři, rozhodčí atd.) připravuje Český atletický svaz ve spolupráci s pořadatelem možnost testování v den závodu. Pro využití této možnosti je potřeba se na testování objednat prostřednictvím FORMULÁŘE, a to nejpozději do čtvrtka 28. ledna 2021 do 12:00 hod. V případě dotazu ohledně testování je možné se obrátit na MUDr. Jiřího Neumanna – tel. 604 935 240.

Cena za testování je 600 Kč a bude hrazena vysílající složkou. U resortních závodníků a jejich trenérů budou testování hradit RSC (VSC, ASC a CSMV). U vybraných reprezentantů a jejich trenérů, kteří nejsou zařazeni do RSC, stejně jako pro pořadatele a rozhodčí, bude testování na místě v den závodu hrazeno Českým atletickým svazem.

INFORMACE PRO VSTUP TRENÉRŮ VYBRANÝCH ZÁVODNÍKŮ

Pro tento, stejně jako pro všechny další závody Halové atletické ligy a Czech Indoor Gala je potřeba, aby se trenéři akreditovali pro vstup. Je to z důvodu co nejpřesnějšího odhadu počtu pohybujících se osob v hale. Prosíme všechny trenéry vybraných závodníků, kteří mají zájem o vstup, aby vyplnili akreditační formulář do čtvrtka 28. ledna 2021 do 12:00 hod. Stejně jako u prvního závodu bude v pátek zveřejněn seznam trenérů, kteří se s ohledem na počet přihlášených závodníků dostanou do haly.

Tato povinnost se nevztahuje na vedoucí RSC a sekční trenéry seniorské reprezentace.

 

Oddělení soutěží

Vytisknout