přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

10. července 2020, 22:35

Informace k výběru závodníků na VC Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána

Na základě přihlášek na VC Tábora a Memoriál Ing. Jana Pána informujeme závodníky o nevybraných závodnících, o předběžném rozdělení závodníků do běhů v disciplínách 100 m muži a ženy, 800 m muži a upraveném časovém programu. 

1.Nepřijatí závodníci a závodnice: 

Jméno

 

Oddíl

Disciplína

Kategorie

Dolejšová

Štěpánka

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

100 m

Ž

Dolejšová

Štěpánka

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

200 m

Ž

Viktorová

Barbora

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

200 m

Ž

Šebestová

Monika

SKP Union Cheb - z.s.

200 m

Ž

Babyncová

Viktorie

SKP Union Cheb - z.s.

200 m

Ž

Tvrdá

Kateřina

TJ Sokol Kolín-atletika

200 m

Ž

Stehno

Roman

AC Čáslav z.s.

400 m

M

Záhrobský

Lukáš

SC Radotín Praha

400 m

M

Hejkrlík

Filip

Athletic Club Ústí n/L. z.s.

800 m

M

Kropáčková

Veronika

T. J. Sokol České Budějovice

800 m

Ž

 

2. Předběžné rozdělení do běhů v následujících disciplínách: 

disciplína

kat.

běh

příjmení

jméno

oddíl

čas startu

typ programu

100 m

M

A

Polák

Jiří

T. J. Sokol České Budějovice

19:55

hlavní program

100 m

M

A

Desenský

Michal

PSK Olymp Praha, z.s.

19:55

hlavní program

100 m

M

A

Jirka

Jan

PSK Olymp Praha, z.s.

19:55

hlavní program

100 m

M

A

Záleský

Dominik

TJ Dukla Praha

19:55

hlavní program

100 m

M

A

Veleba

Jan

TJ Dukla Praha

19:55

hlavní program

100 m

M

A

Král

Jan

AC Slovan Liberec, z.s.

19:55

hlavní program

100 m

M

A

Volko

Ján

SVK

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Nevole

Tomáš

Spartak Praha 4

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Tláskal

Tomáš

AC Čáslav z.s.

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Trafina

Jan

AC Slovan Liberec, z.s.

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Řehák

Marek

TJ Sokol Kolín-atletika

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Svoboda

Vojtěch

ASK Slavia Praha

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Benda

Jakub

SVK

19:55

hlavní program

100 m

M

B

Košík

Tomáš

SVK

19:55

hlavní program

100 m

M

C

Víla

Ladislav

AC Slovan Liberec, z.s.

16:50

předprogram

100 m

M

C

Šámal

Jiří

TJ Sokol Kolín-atletika

16:50

předprogram

100 m

M

C

Jurečka

Hynek

AK ŠKODA Plzeň

16:50

předprogram

100 m

M

C

Rež

Jakub

AK ŠKODA Plzeň

16:50

předprogram

100 m

M

C

Řezníček

Jakub

A. C. Sparta Praha

16:50

předprogram

100 m

M

C

Peterka

Jakub

AK ŠKODA Plzeň

16:50

předprogram

100 m

M

C

Koška

Matyáš

TJ Dukla Praha

16:50

předprogram

100 m

M

D

Kincl

Daniel

TJ Spartak Třebíč, spolek

16:50

předprogram

100 m

M

D

Ayeni

David

TJ Dukla Praha

16:50

předprogram

100 m

M

D

Míka

Ondřej

AK ŠKODA Plzeň

16:50

předprogram

100 m

M

D

Vrba

Vojtěch

AK ŠKODA Plzeň

16:50

předprogram

100 m

M

D

Volejník

Jan

Hvězda Pardubice z.s.

16:50

předprogram

100 m

M

D

Markvart

Dominik

TJ Lokomotiva Veselí nad Lužnicí z.s.

16:50

předprogram

100 m

M

D

Soukal

Lukáš

TJ Sokol Kolín-atletika

16:50

předprogram

100 m

M

E

Kratochvíl

Šimon

TJ Sokol Kolín-atletika

16:50

předprogram

100 m

M

E

Vinduška

Vít

TJ Sokol Kolín-atletika

16:50

předprogram

100 m

M

E

Haraslin

Roman

SVK

16:50

předprogram

100 m

M

E

Federič

Filip

SVK

16:50

předprogram

100 m

Ž

A

Kobiánová

Kristýna

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

A

Kubíčková

Eva

Atletický klub Olomouc z.s.

19:40

hlavní program

100 m

Ž

A

Šplechtnová

Barbora

PSK Olymp Praha, z.s.

19:40

hlavní program

100 m

Ž

A

Mičunková

Lucie

Atletický klub Olomouc z.s.

19:40

hlavní program

100 m

Ž

A

Pírková

Marcela

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

A

Seidlová

Klára

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

A

Bendová

Nikola

PSK Olymp Praha, z.s.

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Kozlová

Anna

AC Čáslav z.s.

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Adlerová

Kristýna

AK ŠKODA Plzeň

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Kučerová

Michaela

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Dvořáková

Kateřina

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Sobotková

Klára

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Vondrová

Lada

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

B

Kožuškaničová

Natálie

Univerzitní sportovní klub Praha

19:40

hlavní program

100 m

Ž

C

Novosadová

Jitka

AC Čáslav z.s.

17:15

předprogram

100 m

Ž

C

Tvrdá

Kateřina

TJ Sokol Kolín-atletika

17:15

předprogram

100 m

Ž

C

Zatloukalová

Barbora

Univerzitní sportovní klub Praha

17:15

předprogram

100 m

Ž

C

Kodrová

Kateřina

PSK Olymp Praha, z.s.

17:15

předprogram

100 m

Ž

C

Novotná

Jana

Univerzitní sportovní klub Praha

17:15

předprogram

100 m

Ž

C

Holubářová

Věra

Univerzitní sportovní klub Praha

17:15

předprogram

100 m

Ž

C

Strýčková

Viktória

SVK

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Viktorová

Barbora

TJ Sokol SG Plzeň-Petřín

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Šebestová

Monika

SKP Union Cheb - z.s.

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Babyncová

Viktorie

SKP Union Cheb - z.s.

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Holubcová

Kateřina

TJ Lokomotiva Trutnov, z.s.

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Králová

Eliška

TJ Spartak Vlašim

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Duchoslavová

Sabina

AC Vysoké Mýto z.s.

17:15

předprogram

100 m

Ž

D

Bendová

Ema

SVK

17:15

předprogram

800 m

M

C

Bradáč

Jiří

A. C. Sparta Praha

17:30

předprogram

800 m

M

C

Kotek

Filip

SK Čtyři Dvory České Budějovice

17:30

předprogram

800 m

M

C

Janda

Jakub

T. J. Sokol České Budějovice

17:30

předprogram

800 m

M

C

Kohout

Ondřej

TJ Chyšky,z.s.

17:30

předprogram

800 m

M

C

Gribbin

Daniel

SK Čtyři Dvory České Budějovice

17:30

předprogram

800 m

M

C

Stránský

Filip

Hvězda Pardubice z.s.

17:30

předprogram

800 m

M

C

Budil

Jakub

Atletika Písek, z.s.

17:30

předprogram

800 m

M

C

Perner

Michal

AC Čáslav z.s.

17:30

předprogram

800 m

M

C

Škoda

Tomáš

AK ŠKODA Plzeň

17:30

předprogram

800 m

M

C

Váchal

Ondřej

MÍLAŘI Domažlice

17:30

předprogram

800 m

M

C

Šolc

Matěj

Univerzitní sportovní klub Praha

17:30

předprogram

800 m

M

C

Uvizl

Marek

Sportovní klub Studenec. z.s.

17:30

předprogram

800 m

M

B

Gregor

Jiří

AC Domažlice, z. s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Škrdleta

Jakub

TJ VS Tábor, z. s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Budil

Roman

Atletika Písek, z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Plaček

Vojtěch

AK ŠKODA Plzeň

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Brychta

Jiří

TJ Nové Město na Moravě z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Šmátrala

Filip

TJ Klášterec nad Ohří, z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Málek

Jan

TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Hübner

Kryštof

TJ Sokol Hradec Králové

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Šťovíček

Matěj

Hvězda Pardubice z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Hájek

Vojtěch

SK Nové Město nad Metují

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Pecha

Martin

AC Čáslav z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

B

Kunčický

Jan

Univerzitní sportovní klub Praha

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Češka

Jiří

Spartak Praha 4

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Špindler

David

AC Domažlice, z. s.

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Symerský

Lukáš

SSK Vítkovice, z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Kalous

Jan

Hvězda Pardubice z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Sýkora

Jan

TJ Dukla Praha

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Strnad

Marek

TJ Nová Včelnice, z.s.

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Friš

Jan

TJ Dukla Praha

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Saleh

Hakim

TJ Dukla Praha

18:40

hlavní program

800 m

M

A

Šnejdr

Filip

ASK Slavia Praha

18:40

hlavní program

 

3. Informace k novému časovému programu naleznete zde:

 

David Bor
ředitel závodu

Vytisknout