přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

3. března 2021, 17:56

Informace k MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Vstup trenérů

Na základě požadavků o akreditaci trenérů pro vstup do haly na MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Ostrava 6. – 7. 3. 2021) a ve vztahu k povolené počtu osob v hale uvádíme seznam trenérů a povolené vstupy do haly podle bloků časového programu:

Připomínáme, že všichni účastníci, včetně trenérů, se musí řídit pokyny, které jsou uvedeny v propozicích závodu a musí se před vstupem do haly akreditovat v přízemí hotelu Clarion – otevírací doba akreditačního centra je uvedena v propozicích závodu.

Aktuální stav prezentací vybraných závodníků - středa 3. března 14:00 hod

Techničtí delegáti sdělují, že k dnešnímu dni ke 14:00 hod byl stav odhlášek (změny stavu z prezentovaný na neprezentovaný) následující: 

Tato informace slouží vybraným náhradníkům, aby posoudili své absolvování PCR testu, který je podmínkou pro účast na MČR v případě finálního potvrzení jejich účasti technickými delegáty. Období pro prezentaci vybraných závodníků je do čtvrtka 4. března do 18:00 hod., období pro prezentaci dovybraných náhradníků je od čtvrtka 4. března cca 18:00 hod do pátku 5. března do 18:00 hod.  

Akreditace fotografů

Vzhledem k závazným podmínkám pro konání MČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek v hale ze strany ministerstva zdravotnictví, které byly stanoveny pro pořádání MČR a k povolenému počtu osob v hale sdělujeme, že nebude povolen vstup do haly a na plochu pro oddílové fotografy. Vstup do haly je povolen pouze oficiálním fotografům médií, kteří o vstup požádají prostřednictvím akreditačního formuláře do čtvrtka 4. března 2021 do 23:59. Následně bude jejich akreditace potvrzena či odmítnuta. Vyrozumění bude zasláno na email žadatele, který bude uveden ve formuláři. Maximální počet fotografů na jeden blok časového programu je 5 (do tohoto počtu není započítán oficiální fotograf Českého atletického svazu).

Pro vstup fotografů platí stejné podmínky, jako pro účastníky. V rámci akreditace (hotel Clarion) je potřeba kromě vyplněného selfreporting formuláře a negativního výsledku PCR testu v souladu s propozicemi závodu, i průkaz fotografa nebo potvrzení od vysílajícího média – otevírací doby a podmínky pro vstup jsou uvedeny v propozicích závodu.

Informace pro postupující závodníky do finále na 200 m, 400 m a 800 m a jejich trenéry

Závodníci, kteří se kvalifikují do finálových běhů v závodech na 200 m, 400 m a 800 m, stejně jako jejich trenéři, obdrží ve svolavatelně (rozcvičovací tunel v atletické hale) po oficiálním zveřejnění postupujících do finále příslušný akreditační pásek na konkrétní blok časového programu, ve kterém se jejich finálový běh koná.

 

Oddělení soutěží

 

Vytisknout