přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

27. ledna 2021, 16:11

Czech Indoor Gala - Informace ke vstupu do haly a možnosti testování

PODMÍNKY PRO VSTUP DO HALY

Podmínkou pro vstup do haly bude opět prokázání se negativním výsledkem testu na onemocnění covid-19 (PCR nebo antigenní test) ne starším 48 hodin od začátku závodu, případně potvrzením o prodělaném onemocnění (pozitivní PCR test a absolvování povinné karantény), od kterého neuplynulo více než 90 dní či průkazem o absolvovaném očkování proti nemoci covid-19 (obě dávky). Pro zjednodušení testování pro vybrané závodníky, případně jejich trenéry, připravuje Český atletický svaz ve spolupráci s pořadatelem a Sportklinik s.r.o. možnost testování 2.2. od 12:30 do 22:00 hod. a 3.2. od 8:30 do 16:30. Testování bude probíhat v přízemí hotelu Clarion Ostrava (hlavní vchod do kongresového sálu – salonek Z1). Pro využití této možnosti je potřeba se na testování objednat prostřednictvím FORMULÁŘE, a to nejpozději do neděle 31. ledna 2021 do 23:59 hod. V případě dotazu ohledně testování je možné se obrátit přímo na MUDr. Jiřího Neumanna – tel. 604 935 240.

Bez prokázání se negativním výsledkem testu na onemocnění covid-19 nebudou účastníci akreditováni (nebude vydáno startovní číslo a akreditační karta).

Cena za testování je 600 Kč a bude hrazena vysílající složkou. U resortních závodníků a jejich trenérů budou testování hradit RSC (VSC, ASC a CSMV). U vybraných reprezentantů a jejich trenérů, kteří nejsou zařazeni do RSC, stejně jako pro pořadatele a rozhodčí, bude testování na místě v den závodu hrazeno Českým atletickým svazem. 

INFORMACE PRO VSTUP TRENÉRŮ VYBRANÝCH ZÁVODNÍKŮ

Stejně jako na předešlých akcích, bude i na Czech Indoor Gala potřeba, aby trenéři vybraných závodníků, kteří mají zájem o vstup do haly, vyplnili následující ŽÁDOST do neděle 31. ledna 2021 do 23:59 hod. Seznam trenérů bude vyvěšen v pondělí 1. února 2021 na www.atletika.cz.

Tato povinnost se nevztahuje na vedoucí RSC a sekční trenéry seniorské reprezentace.

 

Oldřiška Marešová
Oddělení soutěží

 

Vytisknout