přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

4. května 2020, 14:16

Časopis Atletika 2/2020 v polovině července

Vážené čtenářky, vážení čtenáři,
příznivci časopisu Atletika,

závodní sezóna se pomalu rozbíhá, květen bude zdá se plný virtuálního poměřování sil a všemožných výzev a v červnu se, věřme, dočkáme i střetnutí v reálném světě. Přesto se jindy pevně daný obsah čísla dvě magazínu Atletika smrskl na minimum a my už v tyto dny více než kdy jindy můžeme pracovat na přípravách nového obsahu.

I proto jsme se v redakci rozhodli postavit před sebe menší "výzvu" a zároveň jít lehce proti proudu všeobecných odkladů. Vydání druhého čísla roku o něco uspíšíme, a to přibližně o dva týdny. Namísto konce července, kdy měl být časopis jakýmsi navnazením před olympiádou, by se mělo další vydání dostat do rukou předplatietelů již 15. července.

Doufám, že tento posun přivítáte a že se nám podaří připravit magazín, který vás zaujme. Lhal bych, kdybych tvrdil, že máme již vše nalajnované od první do poslední stránky. Více než kdy jindy uvítám obsahové tipy od Vás, čtenářů, i kdyby to byly třeba "jen" upozornění na neobvyklé způsoby závodění v čase všeobecné izolace. Budu velmi vděčný, pokud mi napíšete na mprochazka@atletika.cz

S úctou

Michal Procházka, šéfredaktor

Vytisknout