přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

2. března 2011, 10:25

Vyšly únorové Atletické listy

Do elektronických stránek odešlo druhé letošní číslo Atletických listů. Co v něm najdete?

ČAS informuje…
- Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově hovoří o atletice na dráze i za jednacími stoly. Najdete na straně 1.
- Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 25. února. Str. 2.
- Sekretariát ČASu informuje o: vydané brožuře Atletických výkonů 2010, hledání sluchově postižených atletů, soutěži o jméno maskota ME v Ostravě, valné hromadě ČASu, Evropském průzkumu oddílů a klubů, a také semináři pro pořadatele mítinků (str. 3-6).
- Z činnosti komisí a rad: Soutěžní komise v roce 2011, letošní výcvikové kempy, rozlosování soutěží družstev, informace o trenérských licencích (str. 6-9).

AL02-2011_b.jpg
Náhled titulní strany, lze zvětšit

Z krajů
- Představíme, co je nového v Královéhradeckém KASu, zpovídali jsme jeho předsedu Libora Šnajdra. Více na stranách 9-10.
- Bývalý předseda sdružení statistiků Jiří Hetfleiš připravuje nejlepší výkony podle ročníků mládeže, tentokrát přišly na řadu juniorky (19 let). Strany 10-11.
- Na stranách 12 až 17 přinášíme zápisy z jednání KAS, především z ledna: Liberecký, Vysočina, Středočeský, Pražský (2x), Jihočeský, Moravskoslezský, Zlínský, Karlovarský, Plzeňský, Ústecký, Olomouc.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 18-21, nově ji zpracovává Milan Skočovský. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace o něm(ní), popř. tip na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Bohužel přišly i dvě neveselé zprávy, obě z východních Čech (s. 21).

Závěr AL (s. 22) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, které očekáváme na českém území do dalšího vydání. Po dozvuku haly (MČR veteránů a žactva), už se rozběhne hlavní sezona, zatím ještě mimo dráhu (MČR v krosu a chůzi).

V tomto čísle inzerují:
Na straně 5: Prague International Marathon (Hervis ½maraton), www.pim.cz  
Na straně 14: Cílové kamery, větroměry a tabule, www.sport-service.cz/sprinter
Na straně 17: Startovní čísla, www.tiskofset.cz

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete v rubrice ČAS / ČAS vydává / Jednotlivá čísla nebo rovnou zde. Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení přeje

Michal Procházka, redaktor AL