přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

14. prosince 2010, 13:57

Vyšly prosincové Atletické listy

Bylo rozesláno letošní poslední číslo elektronického informačního měsíčníku ČAS. Co nového se v prosincovém čísle dočtete?

ČAS informuje…
- Předseda svazu Libor Varhaník se ve svém úvodním slově zamýšlí nad souvislostmi kolem listopadového semináře oddílů. Najdete na str. 1.
- Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 7. prosince. Str. 2.
- Sekretariát ČASu upozorňuje na obnovení registrací atletů, na přihlášky oddílů k činnosti a na prezentace ze semináře ve Františkových Lázních. Podrobnosti na str. 3.
- Představujeme Dozorčí radu ČAS vedenou Miroslavem Mařádkem, s. 3-4.
- Z činnosti komisí: organizační k. rozhodla o podzimních přestupech (příloha těchto AL, ke stažení zde), soutěžní vydala termínovou listinu pro příští rok a vyšel také první díl brožury Atletické soutěže 2011. Str. 4.
- Jsou známy konečné výsledky Českého běžeckého poháru 2010, informuje Jan Rýdlo. Str. 5.

AL_12-2010_b.jpg
Náhled titulní strany (lze zvětšit)

Z krajů
- Představíme v tomto roce poslední kraj –  Moravskoslezský, zpovídali jsme jeho předsedu Vlastimila Hoferka. Více na stranách 6 a 7.
- Bývalý předseda sdružení statistiků Jiří Hetfleiš připravuje nejlepší výkony podle ročníků mládeže, tentokrát přišly na řadu dorostenky (17 let). Strany 7-9.
- Na stranách 9 až 15 přinášíme zápisy z jednání KASů – doplnění z října a především listopadovou „nálož“: Liberecký, Ústecký (2x), Jihomoravský, moravské KASy, Olomouc, PAS, Zlínský, Středočeský, Plzeňský, Moravskoslezský a Karlovarský.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnou na stranách 15-19. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace o něm (ní), popř. tip na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Neveselá zpráva tentokrát přišla sice ze Slovenska, je ovšem velmi blízká i českému prostředí (s. 19.).

Závěr AL patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, a hned také přicházíme s upozorněním na rozjíždějící se halovou sezonu v lednu, přebory kraje – Středočeského a Vysočiny a prvním dílem nově vzniklého výškařského seriálu – Czech High Jump GP v Ostravě.

V tomto čísle inzeruje:
Na straně 20: Startovní čísla: www.tiskofset.cz, kteří pro vás připravili rozšířenou nabídku.

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na www.atletika.cz v rubrice ČAS – ČAS vydává – Jednotlivá čísla AL až do roku 2003. Aktuální číslo je ke stažení zde.

Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň i v novém roce 2011. Hodně úspěchů, nejen atletických vám v něm přeje

Michal Procházka, redaktor AL