přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

22. května 2013, 12:13

Vícebojařské Kladno s obhájci

Již sedmý ročník mezinárodního vícebojařského TNT Express Meetingu bude o víkendu 8. - 9. června hostit multifunkční kladenský stadion Sletiště. Hvězdami Karpov s Kravčenkem a Klučinová s Tyminskou.

Naše největší úsilí teď směřuje do vyjednávání se špičkovými světovými atlety o jejich účasti na TNT Express Meetingu. Těší mě, že start potvrdili oba vítězové loňského ročníku, kazašský borec Dmitrij Karpov a česká rekordmanka Eliška Klučinová. Oba budou muset o letošní vítězství bojovat s neméně dobrými soupeři.  Potvrzený start Bělorusa Andreie Krauchanka i účast špičkové polské atletky, Karoliny Tyminské, slibuje divácky zajímavý souboj“, řekl  Zdeněk Lubenský, ředitel TNT Express Meetingu. „Stále však platí, že vyjednávání o startu špičkových světových závodníku budou tradičně probíhat do poslední chvíle a především na mítinku v Götzisu. Věřím, že poté budeme moci do našich startovních listin přidat další zajímavá jména…“, dodal Zdeněk Lubenský.

Díky štědrému zázemí kladenského stadionu se diváci se kromě klání vynikajících desetibojařů a sedmibojařek mohou těšit na bohatý doprovodný program. Na sobotu je pro rodiny s dětmi připraven TNT Express dětský den a v neděli pak doplní program tradiční VZP žákovský víceboj. V sobotu odpoledne si přijdou na své i fanoušci hokeje. Je pro ně připraven atraktivní atletický souboj kladenských hokejistů a atletek, Rytíři Kladno vs A.C. TEPO Kladno.  Za zmínku stojí i velice příznivá cena vstupenek. Jednodenní vstupné je totiž pouhých 50kč, pro studenty pak 20Kč. Děti do 6let mají vstup zdarma.

„Jsme rádi, že i letos můžeme v roli generálního partnera podpořit kladenský víceboj a velmi nás těší, že se nám jej podařilo spojit s další naší aktivitou, a to s druhým ročníkem Dětského dne TNT Express. Jedná se o celodenní program plný soutěží a her pro děti z dětských domovů a nejen pro ně. Program pořádáme ve spolupráci s Občanským sdružením Ano, ano. Děti budou mimo jiné prodávat i vlastnoručně vyrobené předměty a získané finance půjdou na splnění snu devítiletého Alexe, který při svém boji se zákeřnou nemocí přišel o nohu“, uvedl Petr Zajíc, Country Sales & Marketing Manager společnosti TNT Express Worldwide.

 Více informací:

 www.desetiboj-kladno.cz   

http://www.facebook.com/group.php?v=wall&gid=51414476475

 

materiál organizátorů

Vytisknout