přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

15. prosince 2013, 21:20

Bugár ve StarDance třetí

Jediné patro od finále se v sobotu uzavřela soutěžní cesta bývalého diskaře Imricha Bugára televizní show, v níž se prezentoval v roli tanečníka.

Vyřazení ze soutěže brali Imrich Bugár spolu se svou taneční partnerkou Jitkou Šorfovou velice sportovně. „Osobně jsem naprosto spokojen, postup tak daleko jsem vůbec neočekával. Zároveň si myslím, že končím v nejvyšší čas. Blíží se Vánoce a bylo by záhodno, abych něco udělal také doma,“ pronesl mistr světa z Helsinek 1983 k završení svého výletu do tanečního světa. Chystá se nyní prý v první řadě vyleštit okna, což je záliba, která ho údajně doprovází po celý život. „Mě baví věcí, to byste se asi divili, do taneční soutěže se ale asi už nepřihlásím, zvlášť když jsem si i dnes vyslechl, že to má s tancem společného máloco,“ dodal 58letý rodák z Dunajské Stredy se smíchem na tiskové konferenci.  

Jeho vypadnutím se tak končí atletická stopa, kterou v letošním ročníku populární televizní show vyšlapoval společně s šampionkou v trojskoku z MS 1997 Šárkou Kašpárkovou. Ta společně se svým tanečním partnerem Janem Tománkem ukončila své účinkování v soutěži před třemi týdny.

Zástupcům královny sportů se v soutěži, která letos uzavírá v Česku již svou šestou řadu, daří dlouhodobě. Vloni se tyčkařská vicemistryně světa z Ósaky 2007 Kateřina Baďurová – Janků stala vítězkou, v roce 2006 skončil stejně jako letos Bugár třetí bývalý král víceboje a současný šéftrenér reprezentace Tomáš Dvořák.

Fotogalerie - autorka: Ivana Roháčková


Adam Pražák

Vytisknout