přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

24. listopadu 2013, 16:17

Atletické listy, listopad 2013

Vyšlo letošní jedenácté číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

ČAS informuje

- Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově píše o financování atletiky. Najdete na straně 1.
- Předsednictvo a Výbor ČAS jednaly na svých pravidelných jednáních, viz s. 2.
- Sekretariát a komise ČAS: konečné pořadí běžeckého poháru, obnova registrace atletů a kvalifikace trenérů, organizace přestupů, výběrové řízení na extraligové kolo, zápisy z jednání ekonomické komise a předsednictva, zájezdy za atletikou. Více na stranách 3-5.

Z krajů

- V pravidelné rubrice se ptáme největších oddílů v kraji. Pokračujeme Zlínským, za TJ Slovácká Slávia Uherské Hradiště, s. 6.
- Statistik Jiří Hetfleiš poslal nejlepší výkony žen v hale v nemistrovských disciplínách, s. 7.
- Na straně 7-10 přinášíme zápisy z jednání výboru KAS: Jihočeský, Zlínský, Moravskoslezský, Ústecký, Vysočina, PAS, Plzeňský, Královéhradecký, Středočeský, Olomouc, Karlovarský.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 11-14. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Rádi uveřejníme také gratulace.

V tomto čísle inzeruje:
na straně 15: RunCzech, www.runczech.com.
na straně 16: Startovní čísla, www.tiskofset.cz.

Všechny Atletické listy najdete i na webu, aktuální číslo také zde. Odkaz na AL je v (šedém) menu patičky webu a také v boxu v rubrice O nás. Zasílání mailů s Listy je nadále volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor

Vytisknout