přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad vč. českých startů

 

 

 

 

 

 čas v ČR

disciplína/datum

M/Ž

fáze

 závodník

DEN 1 

22. července - úterý

 

 

 

19:00

100m překážek

Ž

7boj

 

19:05

oštěp

Ž

Q A

VYTLAČILOVÁ

19:25

100m 

M

10boj

SÝKORA, DOLEŽAL

19:30

tyč

Ž

Q A/B

ŠILHANOVÁ

19:50

110m překážek

M

R

 

20:05

výška

Ž

7boj A/B

 

20:25

oštěp

Ž

Q B

VYTLAČILOVÁ

20:30

dálka

M

10boj A/B

SÝKORA, DOLEŽAL

20:45

1500m

M

R

SASÍNEK, ZENKL 

21:15

800m

Ž

R

 

21:55

100m

M

R

22:15

koule

M

10boj A/B

SÝKORA, DOLEŽAL

23.7.

 

 

 

 

2:15

výška

M

10boj A/B

SÝKORA, DOLEŽAL

2:30

kladivo

Ž

Q A

KUKLOVÁ

2:35

400m

M

R

 

3:05

koule

Ž

7boj A/B

 

3:35

100m

Ž

R

 

3:45

dálka

Ž

Q A/B

 

4:00

kladivo

Ž

Q B

KUKLOVÁ 

4:25

200m

Ž

7boj

 

4:50

400m

M

10boj

SÝKORA, DOLEŽAL

5:35

10000m

M

Final

ZEMANÍK, KUBEC 

 DEN 2 

23. července - středa

 

 

 

19:00

dálka

M

Q A/B

 

19:00

110m překážek

M

10boj

SÝKORA, DOLEŽAL

19:25

10000m chůze

Ž

F

DRAHOTOVÁ A+E

19:45

disk

M

10boj A

SÝKORA, DOLEŽAL

20:30

400m

Ž

R

SEIDLOVÁ, JIRANOVÁ

20:40

dálka

Ž

7boj A/B

 

20:50

disk

M

10boj B

SÝKORA, DOLEŽAL

21:10

400m překážek

M

R

TUČEK, HODBOĎ

21:55

800m

Ž

SF

 

22:20

oštěp

Ž

7boj A

 

22:40

tyč

M

10boj A/B

SÝKORA, DOLEŽAL

23:30

oštěp

Ž

7boj B

 

24.7.

 

 

 

 

2:30

kladivo

Ž

F

KUKLOVÁ 

2:35

110m překážek

M

SF

 

2:35

oštěp

M

10boj A

SÝKORA, DOLEŽAL

3:00

100m

Ž

SF

 

3:15

výška

M

Q A/B

PÍCHA

3:20

100m

M

SF

 

3:40

oštěp

M

10boj B

SÝKORA, DOLEŽAL

3:45

400m

M

SF

 

4:05

dálka

Ž

F

 

4:10

800m

Ž

7boj

 

4:40

5000m

Ž

F

 

5:10

1500m

M

10boj

SÝKORA, DOLEŽAL

5:40

100m

Ž

F

 

5:55

100m

M

F

 

 DEN 3

24. července - čtvrtek

 

 

 

19:00

disk

Ž

Q A

 

19:05

3000m SC

Ž

R

DRAHOTOVÁ A.

19:15

koule

M

Q A/B

 

19:25

tyč

M

Q A/B

 

19:30

kladivo

M

Q A

 

19:45

200m

M

R

 

20:20

disk

Ž

Q B

 

20:35

200m

Ž

R

 

21:00

kladivo

M

Q B

 

21:05

trojskok

Ž

Q A/B

 

21:20

400m překážek

M

SF

TUČEK, HODBOĎ

21:45

400m překážek

Ž

R

REISSOVÁ, SVOBODOVÁ

25.7.

 

 

 

 

3:00

tyč

Ž

F

ŠILHÁNOVÁ

3:05

koule

M

F

 

3:10

200m

Ž

SF

 

3:35

dálka

M

F

 

3:40

200m

M

SF

 

4:05

400m

Ž

SF

SEIDLOVÁ, JIRANOVÁ

4:30

oštěp

Ž

F

VYTLAČILOVÁ

4:35

110m překážek

M

F

 

4:45

400m

M

F

 

5:00

800m

Ž

F

 

5:15

3000m 

Ž

F

 

5:40

1500m

M

F

SASÍNEK, ZENKL 

 DEN 4

25. července - pátek

 

 

 

19:00

disk

M

Q A

 

19:00

10000m chůze

M

F

 

19:10

koule

Ž

Q A/B

 

19:45

trojskok

M

Q A/B

 

20:00

100m překážek

Ž

R

 

20:40

3000m SC

M

R

FRIŠ, SASÍNEK

20:50

výška

Ž

Q A/B

HRUBÁ, BUCHLOVSKÁ

21:15

1500m

Ž

R

 

21:45

oštěp

M

Q A

 

21:50

800m

M

R

 

23:10

oštěp

M

Q B

 

26.7.

 

 

 

 

3:00

kladivo

M

F

 

3:05

4x100m

Ž

R

 

3:30

výška

M

F

PÍCHA

3:35

koule

Ž

F

 

3:40

4x100m

M

R

 

4:05

400m překážek

Ž

SF

REISSOVÁ, SVOBODOVÁ

4:35

400m překážek

M

F

TUČEK, HODBOĎ

4:45

disk

Ž

F

 

4:55

200m

Ž

F

 

5:10

200m

M

F

 

5:30

400m

Ž

F

SEIDLOVÁ, JIRANOVÁ

5:45

5000m

M

F

 

 DEN 5

26. července - sobota

 

 

 

26.-27.7.

 

 

 

 

23:30

tyč

M

F

 

23:35

100m překážek

Ž

SF

 

0:05

4x400m

Ž

R

JIRANOVÁ, SEIDLOVÁ, KRUPAŘOVÁ, FALHAROVÁ, REISSOVÁ

0:30

trojskok

Ž

F

 

0:35

4x400m

M

R

 

1:05

disk

M

F

 

1:10

400m překážek

Ž

F

 

1:25

800m

M

SF

 

1:55

3000m SC

Ž

F

DRAHOTOVÁ A.

2:20

4x100m

Ž

F

 

2:35

4x100m

M

F

 

 DEN 6

27. července - neděle

 

 

 

28.7.

 

 

 

 

0:00

výška

Ž

F

HRUBÁ, BUCHLOVSKÁ

0:05

trojskok

M

F

 

0:10

100m překážek

Ž

F

 

0:25

oštěp

M

F

 

0:30

3000m SC

M

F

FRIŠ, SASÍNEK

0:55

1500m

Ž

F

 

1:15

800m

M

F

 

1:35

4x400m

Ž

F

JIRANOVÁ, SEIDLOVÁ, KRUPAŘOVÁ,

FALHAROVÁ, REISSOVÁ

2:00

4x400m

M

F

 

 

 

Vytisknout