Starty českých reprezentantů

Starty českých reprezentantů

DEN 1
Úterý 27. července 2010

dopoledne
10:00  400 m př.    ženy roz. (Bergrová, Hejnová, Volfová)
10:30  vrh koulí    ženy kvalifikace sk. B (Kárníková)
13:55  hod diskem    ženy kval. sk. B (Cechlová)

odpoledne
19:05  hod oštěpem    ženy kval. sk. A (Klimešová)
19:10  skok vysoký    muži kval. sk. A / B (Bába)
19:15  100 m     muži roz. (Veleba)
20:10  800 m     ženy roz. (Masná)
20:30  hod oštěpem    ženy kval. sk. B (Špotáková)

DEN 2
Středa 28. července 2010

dopoledne
8:05  20 km chůze    ženy finále (Pelantová)
10:10  hod kladivem    ženy kval. sk. A (Ledvinová)
10:30  skok o tyči    ženy kval. sk. A / B (Maláčová, Ptáčníková)
10:40  100 m     ženy roz. (Čechová)
11:30  3000 m př.    ženy roz. (Lustigová)
12:00  hod kladivem    ženy kval. sk. A (Šafránková)
12:10  800 m     muži roz. (Holuša)
12:50  400 m př.    muži roz. (Prorok, Uhlík)

odpoledne
18:35  400 m     ženy semi. (Bartoničková, Rosolová)
20:15  400 m př.    ženy semi. (Bergrová, Hejnová)

DEN 3
Čtvrtek 29. července 2010

dopoledne
10:15  skok o tyči    muži kval. sk. A / B (Balner, Kudlička)
10:45  110 m př.    muži roz. (Mazáč, Svoboda)
11:30  200 m     muži roz. (Szetei, Vojtík)
      
odpoledne  
18:30  skok vysoký    muži finále (Bába)
19:30  400 m př.    muži semi. (Prorok, Uhlík) 
20:40  hod oštěpem    ženy finále (Klimešová, Špotáková)
20:50  800 m     muži semi. (Holuša)

DEN 4
Pátek 30. července 2010

dopoledne
10:00  100 m př.    ženy roz. (Škrobáková)
10:20  hod oštěpem    muži kval. sk. A (Vadlejch, Veselý)
11:00  100 m př.    ženy sedmiboj (Cachová, Klučinová)
11:30  vrh koulí    muži kval. sk. A / B (Machura, Žalský)
12:00  hod oštěpem    muži kval. sk. B (Frydrych)
12:05  skok vysoký    ženy sedmiboj sk. A / B (Cachová, Klučinová)

odpoledne
18:30  skok o tyči    ženy finále (Ptáčníková)
18:35  110 m př.    muži semi. (Svoboda)
18:35  skok daleký    muži kval. sk. A / B (Novotný)
18:45  vrh koulí    ženy sedmiboj sk. A / B (Cachová, Klučinová)
19:35  400 m     ženy finále (Rosolová)
19:50  110 m př.    muži finále (Svoboda)
20:55  200 m     ženy sedmiboj (Cachová, Klučinová)
21:40  400 m př.    ženy finále (Hejnová)
21:50  800 m     ženy finále (Masná)

DEN 5
Sobota 31. července 2010

dopoledne
10:10  hod diskem    muži kval. sk A. (Malina)
11:15  skok daleký    ženy sedmiboj sk. A / B (Cachová, Klučinová)
11:40  hod diskem    muži kval. sk. B (Marcell)
11:50  4x400 m    ženy roz. (ČR)
      
odpoledne
16:15  hod oštěpem    ženy sedmiboj sk. A (Cachová)
18:00  hod oštěpem    ženy sedmiboj sk. B (Klučinová)
18:00  skok o tyči    muži finále (Kudlička)
18:30  vrh koulí    muži finále (Žalský)
19:05  100 m př.    ženy semi. (Škrobáková)
19:35  800 m     muži finále (Holuša)
20:05  hod oštěpem    muži finále (Frydrych, Veselý)
20:10  400 m př.    muži finále (Prorok)

20:45  800 m     ženy sedmiboj (Cachová, Klučinová)


DEN 6
Neděle 1. srpna 2010

odpoledne
20:10  skok daleký    muži finále (Novotný)


Vysvětlivky:

kurzíva - start v případě postupu
tučně - finále (nebo poslední disciplína víceboje)

Vytisknout