Počty titulů v disciplínách - ženy

Počty získaných titulů v jednotlivých disciplínách - ženy

100 m
6x Erika Suchovská
4x Štěpánka Sokolová
3x Hana Benešová, Kateřina Čechová, Monika Špičková
2x Jitka Birnbaumová, Štěpánka Klapáčová, Věra Knapová
1x Kristina Bažatová, Renata Černochová, Lenka Ficková, Zdena Holánová, Ludmila Jimramovská, Tereza Košková, Zdeňka Mušinská, Zdenka Nevyjelová, Marta Olbrichová, Anna Reviláková, Vlasta Seifertová, Helena Syrůčková, Jana Šmerdová, Gabriela Švecová, Pavlína Vostatková

200 m
6x Hana Benešová
3x Štěpánka Klapáčová, Věra Knapová, Erika Suchovská, Denisa Ščerbová-Rosolová, Monika Špičková
2x Jana Šmerdová, Věra Tylová, Pavlína Vostatková
1x Jitka Birnbaumová, Renata Černochová, Lenka Ficková, Helena Fuchsová, Květuše Harvanová, Zdena Holánová, Jarmila Kratochvílová, Zuzana Moravčíková, Jana Niková, Alena Pekárková, Martina Raabová, Vlasta Seifertová, Štěpánka Sokolová, Lucie Škrobáková, Eva Štefková

400 m
7x Helena Fuchsová
4x Jitka Bartoničková, Libuše Macounová
3x Zuzana Moravčíková
2x Jitka Burianová, Zuzana Hejnová, Naděžda Koštovalová, Jarmila Kratochvílová, Jindřiška Kubečková, Martina Raabová, Věra Tylová
1x Hana Benešová, Zuzana Bergrová, Jana Blažková, Eva Follnerová, Alena Paříková-Bulířová, Vlasta Seifertová, Štěpánka Sokolová, Eva Štefková, Tereza Žížalová, Ludmila Formanová

800 m
5x Ludmila Formanová
3x Jaroslava Jehličková, Eva Kasalová, Veronika Mráčková, Helena Nerudová-Ledvinová
2x Ivana Kubešová-Kleinová, Petra Lochmanová, Lenka Masná
1x Jitka Burianová, Jozefína Čerchlanová, Jindřiška Červená, Ivana Hlaváčková, Renata Hoppová, Helena Jařábková-Zimová, Dagmar Kubálková, Kateřina Maloňová-Doubková, Hana Mikalová, Eva Novozámská, Věra Nožičková, Marie Otová, Petra Pokorná, Jiřina Ptáčníková-Kročová, Helena Müllerová-Pušová, Alena Rücklová, Petra Sedláková, Monika Zientková, Drahomíra Zvoníčková

1500 m
4x Renata Hoppová, Věra Kunčická-Nožičková, Marcela Lustigová, Andrea Šuldesová
3x Ludmila Češková, Emília Přivřelová
2x Tereza Čapková, Božena Sudická-Vykydalová
1x Hana Čermáková, Jana Červenková, Petra Drajzajtlová, Hana Fischerová, Monika Hamhalterová, Ivana Hlaváčková, Jaroslava Jehličková, Ivana Koňaříková, Ivana Kubešová-Kleinová, Michaela Kutišová, Miroslava Margoldová, Růžena Michalová, Petra Pokorná, Romana Sanigová, Naděžda Varcabová

5000 m (zavedeno v roce 1995, předtím se běhalo 3000 m)
7x Petra Drajzajtlová-Kamínková
2x Jana Kučeríková
1x Anna Báčová, Martina Bařinová, Vendula Frintová, Jana Klimešová, Michaela Mannová, Alena Peterková

10000 m (zavedeno v roce 1987, od roku 2011 mimo hlavní šampionát)
10x Petra Kamínková
4x Alena Peterková
2x Iva Jurková, Radka Pátková
1x Monika Deverová-Hamhalterová, Jitka Drbalová, Hana Horáková, Jana Klimešová, Karla Kolenovská-Mališová, Renata Kvitová, Mária Starovská, Jarmila Urbanová, Marie Volná (v roce 1990 nebyla mistryně vyhlášena)
(Včetně letošní šampionky)

100 m př.
7x Lucie Martincová-Škrobáková
6x Iveta Rudová
4x Monika Schönauerová
2x Michaela Hejnová, Blanka Hladká, Milena Páčková, Jitka Tesárková
1x Miluše Birková, Zdena Hřebíčková, Jindřiška Krchová, Vanda Nováková, Andrea Novotná, Helea Otáhalová, Jiřina Procházková, Petra Seidlová, Věra Slavičová, Petra Šímová, Michaela Hejnová

400 m př.
5x Zuzana Machotková, Alena Rücklová
3x Hana Slámová, Dagmar Voltočková
2x Zuzana Bergrová, Martina Blažková, Marcela Novotná-Ševčíková, Kristina Volfová, Dana Tesařová
1x Blanka Háková, Andrea Konečná, Ludmila Kristlová, Blanka Perglová, Jiřina Plívová, Ivana Sekyrová, Lucie Sichertová, Anna Šrámková, Dagmar Urbánková, Dana Wildová

3000 m př. (zavedeno v roce 2002)
2x Jana Biolková, Lucie Sekanová
1x Barbora Kuncová, Michaela Mannová, Kateřina Pecháčková, Lenka Ptáčková, Ivana Sekyrová

Výška
9x Zuzana Hlavoňová
7x Milada Karbanová
4x Daniela Chválková-Reiská
3x Romana Dubnova, Zdeňka Svatošová-Boukalová
2x Barbora Laláková, Alena Varcholová-Nezdařilová, Šárka Nováková, Iva Straková
1x Věra Bradáčová, Alica Checová, Inge Janků, Oldřiška Marešová, Krista Reifová, Miloslava Rezková, Věra Skotnická, Eliška Stránská

Tyč (zavedeno v roce 1993)
7x Daniela Bártová
4x Pavla Hamáčková
3x Kateřina Baďurová
2x Jiřina Ptáčníková
1x Romana Maláčová, Šárka Mládková

Dálka
7x Jarmila Nygrýnová-Strejčková
4x Lucie Komrsková
3x Denisa Ščerbová-Rosolová
2x Miroslava Březíková, Martina Darmovzalová-Šestáková, Ludmila Jimramovská, Hana Tasová, Gabriela Váňová, Helena Vinařová, Martina Žabková
1x Šárka Beránková, Nataša Dvorská, Sofia Gribovová, Šárka Hanzlíčková, Šárka Kadlubcová, Marcela Koblasová, Monika Kohoutová, Jana Korešová, Vanda Nováková, Emílie Szmeková, Eva Šuranová, Veronika Šrámková, Jitka Tesárková, Dagmar Urbánková

Trojskok (zavedeno v roce 1990)
8x Šárka Kašpárková
7x Martina Darmovzalová-Šestáková
2x Dagmar Urbánková
1x Eva Doležalová, Šárka Kadlubcová, Alena Nezdařilová, Barbora Tesařová

Koule
8x Jana Kárníková, Zdeňka Šilhavá
6x Helena Fibingerová
5x Soňa Vašíčková, Alena Vitoušová
2x Renata Bruková, Alice Matějčková, Jana Matysová, Věra Cechlová Pospíšilová
1x Marcela Pilařová, Vladimíra Srbová

Disk
8x Věra Pospíšilová-Cechlová
6x Vladimíra Malátová-Racková, Alice Matějková, Jitka Prouzová
4x Zdeňka Šilhavá
3x Marie Šimánková, Helena Vyhnalová
2x Marcela Pilařová, Martina Polišenská
1x Olga Cinibulková, Iveta Kudrnová

Kladivo (zavedeno v roce 1995)
7x Lucie Vrbenská
4x Lenka Ledvinová
3x Markéta Procházková-Hajdu
1x Jana Lejsková, Kateřina Šafránková

Oštěp
12x Nikola Tomečková-Brejchová
7x Barbora Špotáková
4x Jana Linková
3x Kateřina Kotmelová, Vlasta Vlasáková
2x Elena Bugárová, Marie Fukalová, Alena Kloubcová, Jitka Štolfová
1x Věra Antošová, Beata Buchalová, Božena Franzbergerová, Renata Staňová, Libuše Zatloukalová

4x100 m
14x USK Praha
4x Univerzita Brno, Olymp Praha
3x Sparta Praha, LIAZ Jablonec nad Nisou
2x Slavia Praha, Vítkovice, Zbrojovka Brno
1x Bohemians Praha, Brandýs nad Labem, Havířov, Hradec Králové, Dynamo Pardubice, Spartak Praha 4
(V letech 1980, 81 a 87 se soutěž neuskutečnila, 2010 nebyl udělen titul)

4x400 m
8x Olymp Praha
6x USK Praha
4x LIAZ Jablonec nad Nisou, Vítkovice
2x Junior (Olymp) Brno, Čáslav, Hvězda Pardubice, Slavia Praha, Spartak Praha 4
1x Havířov, Liberec, Škoda Plzeň, Univerzita Brno
(V roce 2007 nebyl udělen titul)

Vytisknout