Medailisté a kompletní výsledky 2010

Medailisté a kompletní výsledky 2010

1. den

Ženy
100 m (-2.4)- 1. Kateřina Čechová 11.59, 2. Iveta Mazáčová (obě Olymp Praha) 11.83, 3. Kristina Bažatová (USK Praha) 11.91
10000 m - 1. Petra Kamínková (Olomouc) 37:04.28, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 37:15.22, 3. Eva Nývltová (Olymp Brno) 37:21.82 
100 m př. (+0.9)- 1. Lucie Škrobáková (USK Praha) 12.92, 2. Lenka Lepičová (Sokol Plzeň) 13.64, 3. Kateřina Cachová (Vítkovice) 13.67   
Tyč - 1. Jiřina Ptáčníková (Olymp Praha) 4.66 RM, 2. Romana Maláčová 4.05, 3. Aneta Morysková (obě USK Praha) 3.65
Dálka - 1. Jana Korešová (USK Praha) 6.24, 2. Kateřina Líbalová 6.06, 3. Eliška Klučinová (obě Kladno) 6.04 
Koule - 1. Jana Kárníková (Hvězda Pardubice) 16.81, 2. Andrea Valešová (St. Bol.) 14.83, 3. Romana Grómanová (Vítkovice) 14.64
Disk - 1. Věra Cechlová 59.17, 2. Eliška Staňková (obě Olymp Praha) 54.32, 3. Andrea Valešová (Stará Bol.) 49.17 
Kladivo – 1. Lenka Ledvinová (Olymp Praha) 65.01, 2. Kateřina Šafránková (Kolín) 64.65, 3. Tereza Králová (Hvězda Pardubice) 61.70
4x100 m - 1. DNF

Muži
100 m (- 1.0) - 1. Jan Veleba (ARC Brno) 10.46, 2. Libor Žilka (Olymp Praha) 10.53, 3. Lukáš Milo (Vítkovice) 10.56
10000 m - 1. Martin Kučera 31:23.23, 2. Jiří Homoláč (oba Univerzita Brno) 31:28.95, 3. Róbert Štefko (Kroměříž) 31:33.35
110 m př. (-0.7) - 1. Petr Svoboda 13.36, 2. Martin Mazáč (oba Olymp Praha) 14.07, 3. Stanislav Sajdok (Dukla Praha) 14.16 
Výška - 1. Jaroslav Bába (Dukla) 2.18, 2. Jan Sommerschuh (Lovosice), 3. Josef Skrčený (Dukla) oba 2.14
Trojskok - 1. Petr Hnízdil (Stodůlky Praha) 15.49, 2. Martin Vachata (Dukla) 15.44, 3. Ondřej Hanuš (Kroměříž) 15.17
Koule - 1. Antonín Žalský (USK Praha) 19.98, 2. Remigius Machura (Sparta Praha) 19.52, 3. Jan Tylče (Dukla) 17.99
Disk - 1. Libor Malina (Kladno) 60.11, 2. Jan Marcell (Univerzita Brno) 59.56, 3. Miroslav Pudivítr (Kroměříž) 58.03
Kladivo – 1. Lukáš Melich (Dukla Praha) 72.12, 2. Pavel Sedláček 68.40, 3. Michal Fiala (Kroměříž) 65.11
4x100 - 1. Dukla 43.22, 2. Spartak P4 43.45, 3. Hvězda Pardubice 43.77,... MS ČR 39.79 

Junioři 10 000 m
1. Oldřich Schejbal (Olymp Brno) 33:11.94, 2. Petr Lukeš (Frýdek-Místek) 33:53.48, 3. Vlastimil Šroubek (Marathon Plzeň) 34:26.99

2. den

Muži
200 m (0.0) - 1. Jiří Vojtík (Olymp Praha) 21.36, 2. Petr Szetei (Kroměříž) 21.39, 3. Lukáš Milo (Vítkovice) 21.40   
400 m - 1. Rudolf Götz (Kroměříž) 47.06, 2. Theodor Jareš (Slavia Praha) 47.24, 3. Jakub Holuša (Dukla) 47.29
800 m - 1. Jan Kubista (SG Jablonec n. N.) 1:55.11, 2. Martin Hošek (Olymp Praha) a 3. Tomáš Belada (Dukla) oba 1:55.27
1500 m - 1. Milan Kocourek (Kroměříž) 3:49.76, 2. Jakub Živec (Lovosice) 3:51.72, 3. Petr Vitner (Nové Město n. M.) 3:53.29
5000 m - 1. Milan Kocourek 14:08.34, 2. Jan Kreisinger (oba Kroměříž) 14:09.63, 3. Lukáš Kourek (Nové Město n. M.) 14:29.37
3000 m př. - 1. Peter Mikulenka (Frýdek-Místek) 8:58.63, 2. Martin Kučera (Univerzita Brno) 9:06.60, 3. Jiří Zemjánek (Mladá Boleslav) 9:06.90 
400 m př. - 1. Josef Prorok (Slavia) 50.23, 2. Michal Uhlík (Kroměříž) 51.27, 3. Jindřich Šimánek (Slavia) 52.62
Tyč - 1. Jan Kudlička 5.50, 2. Michal Balner (oba Dukla) 5.35, 3.Lukáš Bechyně (Sokol Plzeň) 5.35 
Dálka - 1. Roman Novotný (Kroměříž) 7.67, 2. Štěpán Wagner (Dukla) 7.63, 3. Milan Pírek (Kroměříž) 7.38
Oštěp - 1. Vítězslav Veselý 81.72, 2. Jakub Vadlejch (oba Dukla) 78.52, 3. Jan Mihál (Kladno) 69.31 
4x400 m - 1. Kroměříž 3:13.49, 2. Slavia Praha 3:15.67, 3. Hvězda Pardubice 3:16.75

Ženy
200 m (0.0) - 1. Denisa Rosolová (Vítkovice) 23.62, 2. Zuzana Hejnová (USK Praha) 24.03, 3. Iveta Mazáčová (Olymp Praha) 24.73
400 m - 1. Jitka Bartoničková (USK Praha) 54.18, 2. Jana Slaninová (Vítkovice) 54.85, 3. Jana Sajdoková (Olymp Praha) 55.69
800 m - 1. Lenka Masná (Olymp Brno) 2:02.10, 2. Sylva Škabrahová (Hodonín) 2:06.97, 3. Diana Mezuliáníková (ŠKODA Plzeň) 2:07.25
1500 m - 1. Marcela Lustigová (USK) 4:23.96, 2. Květa Pecková (Sokol Plzeň) 4:27.74, 3. Adéla Hofmannová (Čáslav) 4:31.40
5000 m - 1. Martina Bařinová (Olymp Brno) 16:38.26, 2. Petra Kamínková (Olomouc) 17:06.29, 3. Michaela Šaršoňová (Olymp Brno) 17:38.66 
3000 m př - 1. Lucie Sekanová (Č. Budějovice) 10:12.74, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 10:54.26, 3. Tereza Novotná (Hradec Králové) 11:04.45
400 m př. - 1. Zuzana Bergrová (USK Praha) 57.22, 2. Kristina Volfová (Slavia) 59.47, 3. Kamila Němcová (Olymp Brno) 60.24
Výška - 1. Oldřiška Marešová, 2. Iva Straková (obě Olymp Praha) obě 1.83 
Trojskok - 1. Martina Šestáková (USK Praha) 13.94, 2. Barbora Lacigová (Zlín), 3. Lucie Májková 12.48 
Oštěp - 1. Barbora Špotáková (Dukla) 61.32, 2. Jarmila Klimešová (Olymp Praha) 52.37, 3. Nikol Ogrodníková (Vítkovice) 51.04
4x400 - 1. Hvězda Pardubice 3:51.82, 2. Olymp Praha 3:55.65, 3. Vodní stavby Tábor 4:16.28

Kompletní výsledky

Vytisknout