přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Medailisté MČR v Brně 2011

1. den

Ženy
100 m (+3.3) – 1. Kateřina Čechová 11.35, 2. Iveta Mazáčová (obě Olymp Praha) 11.47, 3. Denisa Rosolová (USK) 11.49
5000 m – 1. Květoslava Pecková (Sokol Plzeň-Petřín) 16:41.20, 2. Martina Bařinová (Přerov) 16:43.30, 3. Petra Kamínková (Olomouc) 17:01.40
100 m př. (+3.0) – 1. Lucie Škrobáková 13.10, 2. Zuzana Hejnová (obě USK) 13.27, 3. Kateřina Rajmová (Tábor) 13.67
4x100 m – 1. PSK Olymp Praha (Mazáčová, Táborská, Branišová, Čechová) 44.61 – oddílový rekord ČR, 2. USK Praha (Škrobáková, Humpolíková, Bažatová, Rosolová) 45.52, 3. A. C. TEPO Kladno (Líbalová, Janoušová, Radostová, Šrobová) 48.19
Tyč – 1. Jiřina Ptáčníková (Olymp Praha) 420, 2. Aneta Morysková (USK) 385, 3. Jana Brožová (Sokol Plzeň-Petřín) 365
Trojskok – 1. Lucie Májková (Olymp Brno) 13.16 (+2.2, reg. 13.02, 1.7), 2. Kateřina Líbalová (Kladno) 12.83 (+1.9), 3. Gabriela Vaculová (Olymp Praha) 12.76 (+1.9)
Disk – 1. Věra Cechlová 63.40, 2. Eliška Staňková (obě Olymp Praha) 57.82, 3. Jitka Kubelová (N. Město na Moravě) 57.37
Kladivo – 1. Kateřina Šafránková (Kolín) 66.55, 2. Tereza Králová 63.35, 3. Kristýna Kroužková (obě Hvězda Pardubice) 59.75

Muži
100 m (+3.7) – 1. Pavel Maslák (Dukla) 10.22, 2. Lukáš Milo (Vítkovice) 10.32, 3. Jan Veleba (ARC Brno) 10.35
5000 m – 1. Milan Kocourek 14:06.28, 2. Jan Kreisinger (oba Kroměříž) 14:07.28, 3. Jakub Živec (Lovosice) 14:32.61
110 m př. (+2.9) – 1. Martin Mazáč (Olymp Praha) 13.62, 2. Tomáš Kavka (Slavia) 14.22, 3. Petr Peňáz (Kolín) 14.29
4x100 m – 1. TJ Dukla Praha (Čada, Štastný, Maslák, Lichý) 40.80, 2. PSK Olymp Praha (Žilka, Vojtík, Jiráň, Mazáč) 40.82, 3. Spartak Praha 4 (Feher, R. Šulc, V. Šulc, Benda) 40.96
Výška – 1. Jaroslav Bába 225, 2. Stanislav Sajdok (oba Dukla) 214, 3. Martin Heindl (JAC Brno) 210
Dálka – 1. Roman Novotný (Kroměříž) 7.85 (+1.7), 2. Štěpán Wagner (Dukla) 7.79 (+2.4, reg. 7.58, +1.3), 3. Milan Pírek (Kroměříž) 7.60 (+2.0)
Disk – 1. Jan Marcell (Uni Brno) 65.71, 2. Libor Malina (Kladno) 60.34, 3. Miroslav Pudivítr (Kroměříž) 60.16
Kladivo – 1. Pavel Sedláček 65.26, 2. Michal Fiala (oba Kroměříž) 64.84, 3. Jan Dvořák (Ml. Boleslav) 60.38

2. den

Ženy
200 m (+1.0) – 1. Denisa Rosolová (USK) 23.42, 2. Kateřina Čechová (Olymp Praha) 23.60, 3. Zuzana Hejnová (USK) 24.11
400 m – 1. Jitka Bartoničková (USK) 54.85, 2. Veronika Šťastná (Olymp Praha) 56.55, 3. Pavla Rosuková (N. Město n/Met.) 56.73
800 m – 1. Tereza Čapková (USK) 2:04.53, 2. Diana Mezuliáníková (Sokol Plzeň-Petřín) 2:08.97, 3. Jana Melichová (Čéčova Č. Budějovice) 2:11.26
1500 m – 1. Marcel Lustigová (USK) 4:22.24, 2. Eva Krchová (Olymp Brno) 4:24.10, 3. Kristiina Mäki (Hvězda Pardubice) 4:28.63
400 m př. – 1. Zuzana Bergrová (USK) 57.25, 2. Kristina Volfová (Slavia) 59.13, 3. Veronika Vojtíková (Olymp Praha) 60.78
3000 m SC – 1. Michaela Drábková (N. Město n/Met.) 10:38.45, 2. Petra Kubešová (Jeseniova Praha) 10:48.55, 3. Ivana Sekyrová (Sokolov) 10:50.69
4x400 m – 1. USK Praha (Mráčková, Stružková, Čapková, Bartoničková) 3:50.43, 2. ASK Slavia Praha (Hrudková, Jelenová, Turková, Volfová) 3:54.50, 3. SK Nové Město nad Metují (Vlčková, Ulrichová, Drábková, Rousková) 3:57.23
Výška – 1. Oldřiška Marešová (Olymp Praha) 182, 2. Magdalena Nová 179, 3. Romana Dubnova (obě Vítkovice) 175
Dálka – 1. Kateřina Líbalová (Kladno) 615 (-0.5), 2. Lucie Kostnerová (Olymp Brno) 576 (+1.7), 3. Michaela Kučerová (Olomouc) 570 (+1.3)
Koule – 1. Jana Kárníková (Hvězda Pardubice) 15.95, 2. Markéta Červenková 15.04, 3. Andrea Valešová (obě St. Boleslav) 13.76
Oštěp – 1. Barbora Špotáková (Dukla) 64.65, 2. Jarmila Klimešová (Olymp Praha) 55.28, 3. Irena Šedivá (Beroun) 52.85

Muži
200 m (-0.3) – 1. Vojtěch Šulc (Spartak Praha 4) 21.19, 2. Lukáš Milo (Vítkovice) 21.30, 3. Lukáš Šťastný (Dukla) 21.41
400 m – 1. Theodor Jareš (Slavia) 47.38, 2. Tomáš Bošek (Uni Brno) 47.44, 3. Pavel Jiráň (Olymp Praha) 47.69
800 m – 1. Martin Hošek (Třebíč) 1:51.30, 2. Jakub Ševčík (Vítkovice) 1:51.56, 3. Matěj Blahůt (Dukla) 1:51.71
1500 m – 1. Vladimír Bartůněk (Škoda Plzeň) 3:54.12, 2. Lukáš Kourek (N. Město na Moravě) 3:54.89, 3. Adam Kouba (Bílina) 3:54.97
400 m př. – 1. Josef Prorok (Slavia) 51.26, 2. Jiří Mužík 51.71, 3. Michal Uhlík (oba Kroměříž) 52.15
3000 m SC – 1. Milan Kocourek (Kroměříž) 8:59.99, 2. Martin Kučera (Uni Brno) 9:07.82, 3. Ondřej Marek (Liberec) 9:08.19
4x400 m – 1. ASK Slavia Praha „A“ (Šimánek, Barák, Prorok, Jareš) 3:14.48, 2. Spartak Praha 4 (Rejmon, Fischer, Fetter, V. Šulc ) 2:19.05, 3. ASK Slavia Praha „B“ (Pelc, Pernica, Šíp, Krupka) 3:20.83
Tyč – Soutěž byla nepříznivé počasí předčasně ukončena a medaile nebyly uděleny
Trojskok – 1. Roman Novotný (Kroměříž) 15.51 (-1.3), 2. Petr Hnízdil (Stodůlky Praha) 15.36 (+1.9), 3. Ondřej Hanuš (Kroměříž) 15.16 (+0.6)
Koule – 1. Jan Marcell (Uni Brno) 19.41, 2. Antonín Žalský (USK) 19.30, 3. Martin Stašek (Uni Brno) 18.05
Oštěp – 1. Vítězslav Veselý 77.22, 2. Jakub Vadlejch (oba Dukla) 75.22, 3. Jan Syrovátko (Kroměříž) 68.30

Výsledky

Vytisknout