přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad, včetně českých reprezentantů

Vysvětlivky:

r – rozběh, sf – semifinále, f – finále, q – kvalifikace
M – muži, Ž – ženy
kurzíva – start v případě postupu, tučně – finále

Středa 6. července
(20 českých atletů v akci)

Živě na ČT Sport od 10.30 do 14.10 a od 17.30 do 20.00

10.50 100 m (desetiboj)         Helcelet, Lukáš, Sýkora
10.45 kladivo Ž (q)                Šafránková
11.00 výška Ž (q)                   Hrubá
11.40 100 m př. (r)                 Koudelová
11.45 dálka (desetiboj)          Helcelet, Lukáš, Sýkora
12.00 disk Ž (q)*                   Staňková
12.20 kladivo Ž (q)               
12.10 200 m Ž (r)                   Pírková
12.40 100 m M (r)                  Veleba
13.10 dálka M (q)                  Juška
13.10 400 m Ž (r)
13.15 disk Ž (q)*                  
13.25 koule (desetiboj)          Helcelet, Lukáš, Sýkora
13.35 400 m M  R                    

15.30 výška (desetiboj)          Helcelet, Lukáš, Sýkora
17.05 oštěp M (q)*                 Veselý
17.05 400 m př. (r)                 Brož, Müller
17.30 200 m Ž (sf)                
17.50 tyč M (q)                      Balner, Kudlička, Posekaný
17.55 3000 m př. M (r)                     
18.25 800 m Ž (r)                  
18.40 dálka Ž (q)
18.40 oštěp M (q)*                 Jílek, Vadlejch
18.55 10 000 m Ž
19.10 koule Ž (q)                   Červenková
19.35 400 m (desetiboj)         Helcelet, Lukáš

* Soutěž mimo olympijský stadion na „Museumplein“

Čtvrtek 7. července
(13 v akci + až 12 v případě postupu)

Živě na ČT Sport od 9.15 do 14.10 a od 16.00 do 20.10

9:30110 m př. (desetiboj)    Helcelet, Lukáš
9:35 tyč Ž (q)                       Maláčová, Ptáčníková, Šilhanová
10.20 disk (desetiboj)            Helcelet, Lukáš
10.40 trojskok M (q)
10:50 200 m M (r)
11:35 800 m M (r)
11:40 disk (desetiboj)            Helcelet, Lukáš
12.00 oštěp Ž (q)*                  Špotáková
12.15 100 m Ž (r)
13.00 desetiboj (tyč)              Helcelet, Lukáš
13.35 oštěp Ž (q)*                  Jurkovičová, Šedivá

16.05 oštěp (desetiboj)           Helcelet, Lukáš
16.15 400 m př. M (sf)           Brož, Müller
16.35 disk M (q)*                   Voňavka
16.45 400 m M (sf)                Maslák
17.05 koule Ž (f)                  
17.10 100 m př. (sf)              
17.10 oštěp (desetiboj)           Helcelet, Lukáš
17.30 výška Ž (f)                   Hrubá
17.35 400 m Ž (sf)
18.00 100 m M (sf)                Veleba
18.15 disk M (q)                    Voňavka
18.20 dálka M (f)                  Juška
18.20 1500 m M (r)                Holuša, Sasínek, Vitner
18.35 oštěp M (f)                   Jílek, Vadlejch, Veselý
18.45 800 m Ž (sf)
19.10 200 m Ž (f)                 
19.20 1500 m (desetiboj)      Helcelet, Lukáš
19.40 100 m př. (f)               
19.50 100 m M (f)                


* Soutěž mimo olympijský stadion na „Museumplein“

Pátek 8. července
(9 v akci + až 8 v případě postupu)

Živě na ČT Sport od 12.00 do 14.50 a od 18.00 do 22.05

12.15 100 m př. (sedmiboj)    Cachová
12.30 kladivo M (q)               Melich
12.55 110 m př. (r)                 
13.00 výška (sedmiboj)          Cachová
13.10 trojskok Ž (q)               Májková
13.30 3000 m př. Ž (r)            Sekanová
13.50 kladivo M (q)               
14.15 400 m př. Ž (r)              Vokálová

18.05 koule (sedmiboj)          Cachová
18.10 kladivo Ž (f)                Šafránková
18.15 1500 m Ž (r)                 
18.35 800 m M (sf)
18.50 200 m M (sf)
19.10 tyč M (f)                      Kudlička
19.15 100 m Ž (sf)
19.20 dálka Ž (f)
19.40 400 m př. M (f)          
19.50 400 m M (f)                 Maslák
20.00 200 m (sedmiboj)         Cachová
20.15 disk Ž (f)                      Staňková
20.25 400 m Ž (f)      
20.35 200 m M (f)
20.45 10 000 m M
21.25 3000 m př. M (f)
21.45 100 m Ž (f)

Sobota 9. července
(10 v akci + až 13 v případě postupu)

Živě na ČT Sport od 12.50 do 15.10 a od 18.20 do 22.10

13.00 dálka (sedmiboj)          Cachová
13.05 koule M (q)                  Prášil, Stašek
13.55 4x400 m Ž (r)
14.10 výška M (q)                  Bába
14.20 oštěp (sedmiboj)           Cachová
14.25 4x400 m M (r)              tým ČR

18.45 oštěp Ž (f)                    Špotáková
19.15 110 m př. (sf)               
19.20 tyč Ž (f)                       
19.40 4x100 m M (r)
19.45 trojskok M (f)

20.00 4x100 m Ž (r)
20.20 400 m př. Ž (sf)            
20.35 disk M (f)                   
20.45 800 m (sedmiboj)        Cachová
21.05 5000 m Ž                     Mäki
21.30 110 m př. (f)                
21.40 800 m Ž (f)
21.50 1500 m M (f)               Sasínek

Neděle 10. července
(5 v akci + až 14 v případě postupu)

Živě na ČT Sport od 9.15 do 11.20 a od 16.45 do 19.00

9.30 půlmaratón Ž                Vrabcová
9.50 půlmaratón M              Dymák, Homoláč, Kocourek, Pavlišta


17.00
výška M (f)                  Bába
17.05 400 m př. Ž (f)            
17.10 kladivo M (f)              
17.15 3000 m př. Ž (f)         
17.25 trojskok Ž (f)              Májková
17.30 koule M (f)                 
17.35 4x100 m Ž (f)
17.45 1500 m Ž (f)               
17.55 4x100 m M (f)
18.10 5000 m M (f)
18.30 800 m M (f)
18.40 4x400 m Ž (f)
18.50 4x400 m M (f)             tým ČR

Vytisknout