Medailisté od 2003 (absolutně)

Medailisté od 2003 (absolutně)

107. ročník: 28. 9. 2003
MUŽI: 1. Róbert Štefko (SR) 29:34, 2. David Gerych (Vítkovice) 30:00, 3. Michal Šmíd (AFK SKP Pardubice) 30:27
ŽENY: 1. Petra Kamínková (AK Olomouc) 34:34, 2. Jana Biolková (Vítkovice) 35:15, 3. Vendula Frintová (Olymp Praha) 35:45

108. ročník: 26. 9. 2004
MUŽI: 1. Ezayedi (Libye) 30:39, 2. Štefko (AK Kroměříž) 30:43, 3. Faschingbauer (USK Praha) 30:57
ŽENY: 1. Kamínková (AK Olomouc) 35:25, 2. Petříková (Junior Brno) 36:19, 3. Klimešová (AC Čáslav) 36:54
JUNIOŘI: 1. Hnilo (ATCS Žďár n. S.) 32:50, 2. Kotouč (Olympia Bruntál) 33:05, 3. Frel (AC Domažlice) 33:33
JUNIORKY: 1. Pecková (Lovosice) 40:23, 2. Šatrová (Sokol Č. Budějovice) 40:45, 3. Matoušková (Sokol Č. Budějovice) 41:07 
DOROSTENCI: 1. Kouba (AK Most) 19:56
DOROSTENKY: 1. Pechová (Junior Brno) 23:59

109. ročník: 24. 9. 2005
MUŽI: 1. Štefko (AK Kroměříž) 30:00, 2. Gerych (AK Kroměříž) 30:45, 3. Kreisinger (Sk Čtyři Dvory ČB) 31:00
ŽENY: 1. Kamínková (AK Olomouc) 34:44, 2. Petříková (ACP Olymp Brno) 36:18, 3. Marta Vlčovská (AC Pardubice) 37:30
JUNIOŘI: 1. Krunka (SK Nové Město) 33:59, 2. Kokaisl (AC Domažlice) 34:52, 3. Novák (PSK Olymp Praha) 34:59
JUNIORKY: 1. Křížová (Olympia Bruntál) 40:55, 2. Pelantová (AC Praha 1890) 41:01, 3. Grycová (AC Kovošrot Praha) 41:54
DOROSTENCI: 1. Kourek (TJ Nové Město) 19:21, 2. Groh (TJ Dvůr Králové) 19:21, 3. Hejduk (TJ Sokol Kolín) 19:51
DOROSTENKY: 1. Sekanová (Sokol ČB) 22:35, 2. Krygarová (Sokol ČB) 23:58, 3. Dubská (Slavoj Stará Boleslav) 24:01

110. ročník: 24. 9. 2006
MUŽI: 1. Kreisinger (AK Kroměříž) 30:41, 2. Štefko (AK Kroměříž) 30:47, 3. Gerych (AK Kroměříž) 31:06
ŽENY: 1. Kamínková (AK Olomouc) 34:52, 2. Metelková (SK Týniště) 35:52, 3. Müllerová (AC Slovan Liberec) 36:06
JUNIOŘI: 1. Kourek (SU Nové Město) 32:59, 2. Voják (AC Domažlice) 33:24, 3. Kokaisl (AC Domažlice) 35:00
JUNIORKY: 1. Sárová (TJ Nové Město) 40:50, 2. Schubertová (Olympia Bruntál) 41:36, 3. Klímová (Batt klub Nové Město) 44:36
DOROSTENCI: 1. Groh (TJ Dvůr Králové) 19:27, 2. Hejduk (TJ Sokol Kolín) 19:36, 3. Bajza (AK Kroměříž) 19:56
DOROSTENKY: 1. Sekanová (Sokol ČB) 21:59, 2. Spurná (USK Praha) 22:50, 3. Krchová (ACP Olymp Brno) 23:15

111. ročník: 30. 9. 2007
MUŽI: 1. Pascal Sarwat (Tanzánie) 31:01, 2. Jan Kreisinger (AK Kroměříž) 31:13, 3. Vít Pavlišta (AC Slovan Liberec) 31:58
ŽENY: 1. Petra Kamínková (AK Olomouc) 35:28, 2. Vendula Frintová (Hvězda SKP Pardubice) 36:44, 3. Lenka Všetečková (Sokol České Budějovice) 36:58
JUNIOŘI: 1. Lukáš Kourek (TJ Nové Město na Moravě) 33:00, 2. Jiří Voják (Mílaři Domažlice) 33:14, 3. Radek Groh (TJ Dvůr Králové n. L.) 33:51
JUNIORKY: 1. Lucie Sekanová (Sokol České Budějovice) 37:21, 2. Lucie Sárová (TJ Nové Město na Moravě) 38:16, 3. Petra Spurná (USK Praha) 38:46
DOROSTENCI (6 km):1. Jakub Bajza (AK Kroměříž) 20:08, 2. Pavel Rybišár (Hvězda SKP Pardubice) 20:20, 3. Filip Jalový (ARC Brno) 20:40
DOROSTENKY (6 km): 1. Kateřina Beroušková (Mílaři Domažlice) 23:26, 2. Martina Vévodová (AK Perná) 24:23, 3. Marie Lukáčová (TJ Sokol Opava) 24:30

112. ročník: 28. 9. 2008
ŽENY: 1. Petra Kamínková (AK Olomouc) 36:11, 2. Eva Tománková (PSK Olymp Praha) 37:03, 3. Ivana Sekyrová (AK Sokolov) 37:08
MUŽI: 1. Róbert Štefko 31:21, 2. Pavel Faschingbauer 31:44, 3. Tomáš Blaha (všichni AK Kroměříž) 31:57
JUNIORKY: 1. Lucie Sekanová (Sokol Č. Budějovice) 37:53, 2. Kateřina Beroušková (Mílaři Domažlice) 39:33, 3. Michaela Marešová (AC Pardubice) 42:10
JUNIOŘI: 1. Jakub Bajza (AK Kroměříž) 33:05, 2. Ondřej Fejfar (TJ Dvůr Králové n/L) 33:10, 3. Jiří Homoláč (VSK Univerzita Brno) 33:27

113. ročník: 27. 9. 2009
MUŽI - 1. Ryan Patrick Vail (USA) 30:00, 2. Jan Kreisinger (Kroměříž) 30:39, 3. Kimutai Francis-Kimurgor (Keňa) 30:53, 4. Tamás Tóth (Maď.) 30:57, 5. Róbert Štefko (Kroměříž) 31:08, 6. Lukáš Kourek (NM na Moravě) 31:34
ŽENY - 1. Petra Kamínková (Olomouc) 35:46, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 35:57, 3. Zuzana Schindlerová 36:19, 4. Eva Tománková (obě USK Praha) 36:33, 5. Ida Kovácsová (Maď.) 36:45, 6. Marta Vlčovská (AC Pardubice) 36:57
JUNIOŘI - 1. Jakub Bajza (Kroměříž) 32:21, 2. Jiří Homoláč (Uni Brno) 33:05, 3. Vlastimil Šroubek (Marathon Plzeň) 34:31
JUNIORKY - 1. Martina Bařinová (Přerov) 38:54, 2. Kateřina Beroušková (Mílaři Domažlice) 39:27, 3. Petra Kubešová (Jeseniova Praha) 41:29

114. ročník: 26. 9. 2010
MUŽI – 1. Milan Kocourek (Kroměříž) 31:27, 2. Lukáš Kourek (NM na Moravě) 31:44, 3. Jiří Homoláč (Uni Brno) 32:00, 4. Martin Frei 32:11, 5. Jakub Bajza (oba Kroměříž) 32:15, 6. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 32:32
ŽENY – 1. Ivana Sekyrová (Sokolov) 37:51, 2. Petra Kamínková (Olomouc) 37:53, 3. Monika Preibischová (Mariánské Lázně) 38:36, 4. Radka Churáňová (Trutnov) 38:48, 5. Renata Brodová (Kroměříž) 40:06, 6. Hana Pechová (Jihlava) 40:12
JUNIOŘI – 1. Tomáš Jaša (Stříbro) 33:18, 2. David Kučera (ABK Liberec) 33:32, 3. Petr Lukeš (Frýdek-Místek) 33:51
JUNIORKY – 1. Kristiina Mäki (Hvězda Pardubice) 38:44, 2. Petra Kuříková (LIAZ Jablonec) 40:03, Petra Kubešová (Jeseniova Praha) 40:04

Vytisknout