přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Výsledky MČR od 2007

Výsledky 2013, Pardubice, 20. dubna

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Vít Pavlišta (Liberec) 1:05:35, 2. Robert Krupička (Ústí nad Orlicí) 1:06:14, 3. Jakub Bajza (Kroměříž) 1:07:18, 4. Petr Pechek (Úpice) 1:07:49, 5. Jan Kohut (Univerzita Brno) 1:08:44, 6. David Gerych (Kroměříž) 1:09:11
Ženy: 1. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:14:06, 2. Petra Pastorová (MK Seitl Ostrava) 1:14:10, 3. Petra Kamínková (Olomouc) 1:18:07, 4. Marta Fenclová, (AC Pardubice) 1:20:28, 5. Taťána Metelková (Hradec Králové) 1:21:38, 6. Radka Churáňová (Trutnov) 1:21:51
Výsledky MČR
- Kompletní výsledky

Výsledky 2012, Pardubice, 14. dubna

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži: 1. Vít Pavlišta (AC Slovan Liberec) 1:07:05, 2. Jakub Bajza (AK Kroměříž) 1:07:09, 3. Jan Kreisinger (AK Kroměříž) 1:07:44, 4. Jiří Voják (Mílaři Domažlice) 1:08:00, 5. Kamil Krunka (N. Město nad Metují) 1:09:20, 6. Petr Losman (Olymp Praha) 1:10:09
Ženy: 1. Petra Pastorová (Maraton klub SEITL Ostrava) 1:18:18, 2. Marta Fenclová (AC Pardubice) 1:22:14, 3. Jindřiška Martínková (TJ Spartak Vlašim) 1:23:28, 4. Tereza Zuzánková (Tepo Kladno) 1:23:50, 5. Daniela Havránková (Olymp Praha) 1:25:49, 6. Denisa Kozáková (Hvězda Pardubice) 1:25:55
Výsledky MČR - Kompletní výsledky

Výsledky 2011, Pardubice, 16. dubna

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži:
1. Jan Kreisinger (Kroměříž) 1:05:27, 2. Petr Pechek (Úpice) 1:06:45, 3. Vít Pavlišta (Slovan Liberec) 1:06:53, 4. Martin Kučera (Uni Brno) 1:08:38, 5. Daniel Orálek (Mor. Slavia Brno) 1:08:42, 6. Jan Havlíček (Slavia Praha) 1:09:06
Ženy: 1. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:15:24, 2. Petra Kamínková (Olomouc) 1:16:00, 3. Taťána Metelková (Týniště n/Orl.) 1:19:44, 4. Radka Churáňová (Trutnov) 1:20:40, 5. Marta Fenclová (AC Pardubice) 1:22:15, 6. Lenka Šibravová (Hvězda Pardubice) 1:22:54
Výsledky MČR - Kompletní výsledky

Výsledky 2010, Plzeň, 25. dubna

„Top 6“ mistrovství ČR:
Muži:
1. Róbert Štefko 1:09:03, 2. Jakub Bajza 1:09:42, 3. Tomáš Blaha (všichni Kroměříž) 1:09:56, 4. Jiří Homoláč (Univerzita Brno) 1:10:21, 5. Jan Havlíček (Slavia Praha) 1:10:40, 6. Tomáš Veber (Mílaři Domažlice) 1:11:25
Ženy: 1. Petra Kamínková (Olomouc) 1:19:54, 2. Ivana Sekyrová (Sokolov) 1:20:17, 3. Simona Koščová (Kotlářka Praha) 1:29:09, 4. Veronika Faktorová (Sokol Č. Budějovice) 1:32:49, 5. Radka Zbíralová (MK Kladno) 1:32:59, 6. Stanislava Forsterová (AC Domažlice) 1:38:57
Kompletní výsledky MČR jsou zde.
Celkové pořadí 3. Plzeňského půlmaratonu je
ke stažení zde.

Výsledky 2009, Pardubice, 18. dubna

Muži – MČR: 1. Robert Štefko (AK Kroměříž) – 1:07:21, 2. Martin Frei (AK Kroměříž) – 1:07:33, 3. Petr Pechek (TJ Maratonstav Úpice) – 1:07:55, 4. Tomáš Bláha (AK Kroměříž) – 1:08:11, Jan Havlíček (ASK Slavia Praha) – 1:08:30, 6. Daniel Orálek (AC Moravská Slavia Brno) – 1:08:42
Ženy – MČR: 1. Petra Kamínková (AK Olomouc) – 1:15:17, 2. Irena Petříková (AHA Vyškov) – 1:20:33, 3. Lenka Šibravová (Hvězda SKP Pardubice) – 1:21:07, 4. Simona Koščová (TJ ČZU Praha) – 1:22:55, 5. Táňa Metelková (SK Týniště nad Orlicí) – 1:23:17, 6. Ivana Sekyrová (AK Sokolov) – 1:25:06
Kompletní výsledky MČR zde.

Výsledky 2008, Pardubice, 19. dubna

Medailisté M ČR – muži: 1. Róbert Štefko (AK Kroměříž) – 1:06:39, 2. Martin Frei (AK Kroměříž) – 1:07:00, 3. Petr Pechek (TJ Maratonstav Úpice) – 1:07:37
Medailisté M ČR – ženy: 1. Ivana Sekyrová (AK Sokolov) – 1:17:28, 2. Marta Vlčovská (AC Pardubice) – 1:20:00, 3. Lenka Šibravová (PSK Olymp Praha) – 1:20:36
Kompletní výsledky: Mistrovství ČR mužů a žen

Výsledky 2007, Poděbrady, 28. dubna

Medailisté MČR
MUŽI: 1. Róbert Štefko 1:10:15, 2. Pavel Brýdl 1:10:38, 3. Jan Havlíček 1:11:11
ŽENY: 1. Ivana Sekyrová 1:19:48, 2. Pavla Matyášová 1:20:19, 3. Táňa Metelková 1:22:25

Kompletní výsledky jsou zde.

Vytisknout