přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Nejvíce titulů celkově

MUŽI - celkem:
13 - Michael Nejedlý (3000 m př., 5000 m)
13 - Libor Malina (disk)
11 - Milan Kocourek (1500 m, 5000 m, 10000 m, 3000 m př.)
11 - Pavel Sedláček (kladivo)
10 - Tomáš Janků (výška)
9 - Jiří Vojtík (100 m, 200 m)
9 - Petr Stehlík (koule)
8 - Milan Drahoňovský (800 m, 1500 m, 5000 m)
8 - Tomáš Dvořák (110 m př.)

Nejvíc získaných titulů v 1 disciplíně:
13 - Libor Malina (disk)
11 - Michael Nejedlý (3000 m př.)
11 - Pavel Sedláček (kladivo)
10 - Tomáš Janků (výška)
9 - Petr Stehlík (koule)
8 - Jiří Vojtík (200 m)
8 - Tomáš Dvořák (110 m př.)
8 - Lukáš Melich (kladivo)
7 - Jaroslav Bába (výška)
7 - Milan Gombala (dálka)
7 - Miroslav Menc (koule)
7 - Jaroslav Brabec (koule)
7 - Imrich Bugár (disk)
7 - Vladimír Maška (kladivo) 

Nejvíc získaných titulů ve štafetách:
18 - Dukla Praha (4x100 m)
10 - Dukla Praha (4x400 m)
10 - Slavia Praha (4x400 m)
8 - Sparta Praha (4x400 m)

ŽENY - celkem:
18 - Petra Drajzajtlová-Kamínková (1500 m, 5000 m, 10000 m)
12 - Zdeňka Šilhavá (koule, disk)
12 - Nikola Tomečková Brejchová (oštěp)
11 - Lucie Škrobáková (100 m př., 200 m)
11 - Jana Kárníková (koule)
11 - Věra Cechlová (koule, disk)
10 - Hana Benešová (100 m, 200 m, 400 m)
9 - Erika Suchovská (100 m, 200 m)
9 - Denisa Ščerbová-Rosolová (200 m, 400 m př., dálka)
9 - Zuzana Hlavoňová (výška)
9 - Martina Darmovzalová-Šestáková (dálka, trojskok)
9 - Barbora Špotáková (oštěp)
8 - Helena Fuchsová (200 m, 400 m)
8 - Šárka Kašpárková (trojskok)

Nejvíc získaných titulů v 1 disciplíně:
12 - Nikola Brejchová-Tomečková (oštěp)
11 - Jana Kárníková (koule)
10 - Petra Drajzajtlová-Kamínková (10000 m)
10 - Lucie Martincová-Škrobáková (100 m př.)
9 - Zuzana Hlavoňová (výška)
9 - Věra Cechlová (disk)
9 - Barbora Špotáková (oštěp)
8 - Šárka Kašpárková (trojskok)
8 - Zdeňka Šilhavá (koule)
7 - Jitka Bartoničková (400 m)
7 - Helena Fuchsová (400 m)
7 - Petra Drajzajtlová-Kamínková (5000 m)
7 - Milada Karbanová (výška)
7 - Daniela Bártová (tyč)
7 - Jarmila Nygrýnová-Strejčková (dálka)
7 - Martina Darmovzalová-Šestáková (trojskok)
7 - Lucie Vrbenská (kladivo)

 Nejvíc získaných titulů ve štafetách:
16 - USK Praha (4x100 m)
  8 - Olymp Praha (4x400 m)
  8 - USK Praha (4x400 m)

Vytisknout