přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Profily reprezentantů - ženy

Jitka BARTONIČKOVÁ (4x400 m)

narozena: 22. 12. 1985 Benešov
oddíl:
Univerzitní sportovní klub Praha
trenér:
Martina Blažková
OR:
400 m - 52.72/2012, 53.55hala/2007
2013:
400 m - 53.85 Vídeň 9. 2.

Úspěchy:
OH 2012
Londýn - 4x400 m/7
MS 2011 Tegu - 4x400 m/7
ME 2006 Göteborg - 400 m/r, 4x400 m/r
ME 2010 Barcelona - 400 m/r, 4x400 m/r
ME 2012 Helsinky - 400 m/sf, 4x400 m/3
HMS 2008 Valencie - 4x400 m/4
HMS 2010 Dauhá - 4x400 m/3
ME23 2007 Debrecín - 400 m/r, 4x100 m/7
MS19 2004 Grosseto - 4x400 m/r
ME19 2003
Tampere - 400 m/r, 4x400 m/8

Vývoj výkonnosti:
400 m
2001    57.67
2002    57.66
2003    54.54
2004    54.95
2005    54.13h
2006    52.91
2007    53.20, 53.55h
2008    53.78
2009    53.34
2010    53.13
2011    53.51
2012    52.72
2013    53.85h

Kateřina ČECHOVÁ (60 m)

narozena: 21. 3. 1988 Brno
oddíl
: PSK Olymp Praha
trenér:
Ludvík Svoboda
OR:
60 m - 7.24/2013
2013:
60 m - 7.24 Praha 16. 2.

Úspěchy:
OH 2012
Londýn - 100 m/r
ME 2010 Barcelona - 100 m/r
ME 2012 Helsinky - 100 m/sf, 200 m/sf
HMS 2012 Istanbul - 60 m/sf
HME 2011 Paříž - 60m/r
ME23 2009 Kaunas - 100m/sf, 4x100 m/r
MS19 2006 Peking - 100 m/r, 200 m/sf
ME19 2003 Tampere - 100 m/r, 4x100 m/h
ME19 2007 Hengelo - 100 m/3, 200 m/sf

Vývoj výkonnosti:
            60 m
2001    8.15h
2002    7.91h
2003    7.69h  
2004    7.77h
2005    7.71h
2006    7.57h
2007    7.51h
2008    7.41h
2009    7.43h
2010    7.41h
2011    7.33h
2012    7.30h
2013    7.24h

Zuzana HEJNOVÁ (400 m, 4x400 m)

narozena: 19. 12. 1986 Liberec
oddíl:
TJ Dukla Praha
coach:
Dalibor Kupka
OR:
400 m - 52.13/2013
2013:
400 m - 52.13 Vídeň 9. 2.

Úspěchy:
OH 2008
Peking - 400 m př./7
OH 2012
Londýn - 400 m př./3, 4x400 m/7
MS 2005 Helsinky - 400 m př./sf
MS 2007 Ósaka - 400 m př./sf
MS 2009 Berlín - 400 m př./sf
MS 2011 Tegu - 400 m př./7, 4x400 m/7
ME 2006 Göteborg - 400 m př./sf
ME 2010 Barcelona - 400 m př./4
ME 2012 Helsinky - 400 m př./4, 4x400 m/3
HMS 2008 Valencie - 400 m/r, 4x400 m/4
HMS 2010 Dauhá - 400 m/r, 4x400 m/3
HME 2011 Paříž - pětiboj/7
ME23 2007 Debrecín - 400 m př./3
MS19 2002 Kingston - 400 m př./5
MS19 2004 Grosseto - 400 m př./2, 4x400 m/r
ME19 2003 Tampere - 400 m př./3, 4x400 m/8
ME19 2005 Kaunas - 400 m př./1
MS17 2003 Sherbrooke - 400 m př./1

Vývoj výkonnosti:
400 m
2002    55.39
2003    56.65h
2004    55.59h
2005    53.97
2006    53.43
2007    53.49h, 53.80
2008    52.82h, 53.04
2009    52.61
2010    52.75h, 52.99
2011    52.86h
2012    53.58h
2013    52.13h         

Romana MALÁČOVÁ (tyč)

narozena: 15. 5. 1987 Brno
oddíl:
Univerzitní sportovní klub Praha
trenér:
Zdeněk Lubenský
OR:
tyč - 4.40/2010, 2012, 4.42hala/2013
2013:
tyč - 4.42 Praha 2. 2.
Úspěchy:
MS 2009
Berlín - tyč/Q
ME 2010 Barcelona - tyč/Q
ME 2012 Helsinky - tyč/Q
ME23 2007 Debrecín - tyč/12
ME23 2009 Kaunas - tyč/11
MS19 2006 Peking - tyč/Q
Univ. 2011 Šen-čen - tyč/10

Vývoj výkonnosti:
            tyč
2004    3.00
2005    3.55
2006    4.02
2007    4.20
2008    4.30
2009    4.35
2010    4.40, 4.41ex
2011    4.31h, 4.25
2012    4.40
2013    4.42h

Lenka MASNÁ (800 m, 4x400 m)

narozena: 22. 4. 1985 Nový Jičín
oddíl: PSK Olymp Praha
trenér:
Jiří Sequent
OR:
800 m - 1:59.71/2010, 2:01.85hala/2010, 400 m 53.02/2012, 53.73hala/2012
2013:
800 m - 2:03.15 Lucemburk 2. 2., 400 m - 53.79 Praha 17. 2.         

Úspěchy:
OH 2012
Londýn - 800 m/r
MS 2009 Berlín - 800 m/sf
ME 2010 Barcelona - 800 m/6
ME 2012 Helsinky - 800 m/r
HMS 2010 Dauhá - 800 m/r
HMS 2012 Istanbul - 800 m/r
HME 2011 Paříž - 800 m/r
ME23 2007 Debrecín - 800 m/8

Vývoj výkonnosti:
            800 m                        
2000    2:18.07                                  
2001    2:12.03                                  
2002    2:17.10                                  
2003    2:09.55                                  
2004    2:07.37                                  
2005    2:07.90                                  
2006    2:05.22                                  
2007     2:02.36                                 
2008    2:03.93h, 2:04.06                  
2009    2:00.10                                  
2010    1:59.71, 2:01.85h
2011    2:00.92
2012    2:01.38
2013    2:03.15

Barbora PROCHÁZKOVÁ (60 m)

narozena: 13. 12. 1991
oddíl
: Univerzitní sportovní klub Praha
trenér:
František Ptáčník
OR:
60 m - 7.33/2013, 100 m - 11.69/2012
2013:
60 m - 7.33 Praha 16. 2.

Úspěchy:
ME23 2011
Ostrava - 4x100 m/7

Vývoj výkonnosti:
            60 m
2006    8.04h
2007    8.01h
2008    7.98h
2009    7.74h
2010    7.70h
2011    7.64h
2012    7.61h
2013    7.33h

Jiřina SVOBODOVÁ (tyč)

narozena: 20. 5. 1986 Plzeň
oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
trenér: Zdeněk Lubenský a František Ptáčník (otec)
OR: tyč - 4.72/2012, 4.70hala/2012
2013:
tyč - 4.64 Stockholm 21. 2.

Úspěchy:
OH 2012
Londýn - tyč/6=
MS 2009 Berlín - tyč/Q
MS 2011 Tegu - tyč/7
ME 2006 Göteborg - tyč/Q
ME 2010 Barcelona - tyč/5
ME 2012 Helsinky - tyč/1
HMS 2010
Dauhá - tyč/5
HMS 2012 Istanbul - tyč/6
HME 2009 Turín - tyč/Q
HME 2011 Paříž - tyč/4
MS19 2002 Kingston - tyč/Fin bez výkonu
MS19 2004 Grosseto - tyč/Fin bez výkonu
ME19 2003 Tampere - tyč/6
ME19 2005 Kaunas - tyč/4
MS17 2003 Sherbrooke - tyč/5
Univ. 2009 Bělehrad  - tyč/1

Vývoj výkonnosti:
             tyč
2001    3.20
2002    4.00
2003    4.02
2004    4.11h, 3.90
2005    4.15
2006    4.27
2007     4.22h, 4.00
2008    4.28
2009    4.55
2010    4.66
2011    4.65
2012    4.72, 4.70h
2013    4.64h

Denisa ROSOLOVÁ (400 m, 4x400 m)

narozena:  21. 8. 1986 Karviná
oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
trenér: Martina Blažková
OR: 400 m - 50.84/2011, 51.73h/2011
2013: 400 m - 52.55 Moskva 3. 2.

Úspěchy:
OH 2004
Atény - dálka/Q
OH 2008 Peking - dálka/Q, sedmiboj/dnf
OH 2012 Londýn - 400 m př./7, 4x400 m/7
MS 2007 Ósaka - dálka/Q
MS 2011
Tegu - 400 m/sf, 4x400 m/7
ME 2006 Göteborg - sedmiboj/dnf
ME 2010 Barcelona - 400 m/5, 4x400 m/r
ME 2012 Helsinky - 400 m př./2, 4x400 m/3
HMS 2004 Budapešť - dálka/Q
HMS 2008 Valencie – dálka/Q ,4x400 m/4
HMS 2010 Dauhá - 400 m/sf, 4x400 m/3
HMS 2012 Istanbul - 400 m/6
HME 2005
Madrid - dálka/Q
HME 2007 Birmingham - dálka/3
HME 2009 Turín- pětiboj/10
HME 2011
Paříž - 400 m/1
ME23 2007 Debrecín - dálka/2
MS19 2004
Grosseto - dálka/1
ME19 2003 Tampere - dálka/4, 4x400 m/8
ME19 2005 Kaunas - dálka/1
MS 17 2001 Debrecín - dálka/10
MS 17 2003 Sherbrooke - dálka/2

Vývoj výkonnosti:
            400 m
2001    57.26
2002    55.55
2003    -
2004    -
2005    -
2006    -
2007    54.05h
2008    53.61h
2009    55.63h
2010    50.85
2011    50.84, 51.73h
2012    52.07, 52.44h
2013    52.55h

Zdeňka SEIDLOVÁ (4x400 m)

narozena: 2. 4. 1997
oddíl:
AC Vysoké Mýto
trenér:
Lukáš Dejdar
OR: 400 m - 55.66hala/2013
2013:
400 m - 55.66 Praha 17. 2.

Vývoj výkonnosti:
400 m

2012    56.54
2013    55.66h

Lucie ŠKROBÁKOVÁ (60 m př.)

narozena: 4. 1. 1982 Hodonín
oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
trenér: Jana Jílková a Jakub Uher
OR: 60 m př. - 7.95/2009
2013:
60 m př. - 8.03 Karlsruhe 2. 2.

Úspěchy:
OH 2004
Atény - 100 m př./r
OH 2008 Peking - 100 m př./r
OH 2012 Londýn - 100 m př./sf
MS 2005 Helsinky - 100 m př./dns
MS 2009 Berlín - 100 m př./sf
MS 2011 Tegu - 100 m př./sf
ME 2002 Mnichov - 100 m př./r
ME 2006 Göteborg - 100 m př./r
ME 2010 Barcelona - 100 m př./sf
ME 2012 Helsinky - 100 m př./sf
HMS 2004 Budapešť - 60 m př./r
HMS 2010 Dauhá - 60 m př./sf
HMS 2012 Istanbul - 60 m př./sf
HME 2002 Vídeň - 60 m př./r
HME 2005 Madrid - 60 m př./sf
HME 2009 Turín - 60 m př./2
HME 2011 Paříž - 60 m př./7
ME23 2003 Bydhošť - 100 m př./sf
MS19 2000 Santiago de Chile - 100 m př./r
ME19 2001 Grossetto - 100 m př./3
MS17 1999 Bydhošť - 400 m př./r

Vývoj výkonnosti:
60 m př.
1998    8.92
1999    8.92
2000    8.45
2001    8.45
2002    8.28
2003    8.34
2004    8.07
2005    8.10
2006    8.18
2007    8.15
2008    8.14
2009    7.95
2010    8.04
2011    8.00
2012    8.05
2013    8.03

Vytisknout