přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časový pořad se starty čs. atletů

SOBOTA 4.3.

Dopolední blok

9:30       60 m překážek (sedmiboj)              M                          Helcelet, Sýkora
9:45       60 m                                               W           R            Procházková, Seidlová
10:10     Dálka (sedmiboj)                             M                          Helcelet, Sýkora
10:20     60 m                                                 M           R            Veleba
11:00     Koule                                                M           Q            Prášil, Staněk
11:20     Výška                                               M            Q            Heindl
12:00     Dálka                                                W           Q

Odpolední blok

16:30     Výška                                   W           F             Hrubá
16:45     Koule (sedmiboj)                 M                          Helcelet, Sýkora
17:40     Trojskok                               W           F
18:05     Tyč                                       W           F             Maláčová
18:30     Výška (sedmiboj)                M                           Helcelet, Sýkora
18:35     60 m                                      M           SF           Veleba
19:03     800 m                                  W           SF           
19:20     Koule                                   M           F             Prášil, Staněk
19:25     800 m                                  M           SF           Kubista
19:32     Dálka                                  M           F             
19:45     1500 m                                W           F             
19:58     400 m                                  W           F             Hejnová
20:18     1500 m                                M           F             Sasínek
20:33     400 m                                  M           F             Maslák
20:57     60 m                                    M           F             

NEDĚLE 5.3. 

13:30     60 m (sedmiboj)  M                          Helcelet, Sýkora
14:40     Tyč (sedmiboj)                   M                          Helcelet, Sýkora
16:00     60 m                                   W          SF           Seidlová
16:04     Trojskok                             W           M           
16:30     3000 m                               W           F             
16:50     Výška                                M           F             
16:55     3000 m                                M           F             
17:25     800 m                                  W           F             
17:40     Dálka                                  W           F
17:50     800 m                                 M           F             
18:10     60 m                                    W           F             
18:25     1000 m (sedmiboj)             M                          Helcelet, Sýkora
19:00     štafeta 4x400 m                  W           F
19:23     štafeta 4x400 m                  M           F             Česká republika

Vytisknout