přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Počty získaných titulů v jednotlivých disciplínách (1975-2012) - muži

60 m (a 50 m)
5x Jiří Valík
3x Martin Duda, Ivo Krsek, Josef Lomický, František Ptáčník, Libor Žilka
2x Juraj Demeč, Radek Řechka, Jaroslav Šmotek
1x Ludvík Bohman, Petr Břečka, Martin Břeň, Adolf Forman, Jiří Hudec, Ondřej Kozlovský, Jaroslav Matoušek, Jiří Mezihorák, Martin Morkes, Jan Stokláska, Jan Veleba, Milan Wardas, Roman Zubek (pozn.: v roce 1998 se na 1. místě umístili dva atleti)

200 m (vypisuje se od roku 1982)
5x Martin Morkes, Jiří Vojtík
3x Ivo Rýznar
2x Milan Bělošek, Jiří Ondráček, Radek Zachoval
1x Miroslav Dongres, Rudolf Götz, Josef Lomický, Petr Mareš, Pavel Maslák, Jiří Mužík, Walter Pilch, Josef Prorok, Jindřich Roun, Luboš Ruda, Vojtěch Šulc, Jiří Valík

400 m (a 300 m)
5x Jiří Mužík
4x Jiří Janoušek
3x Karel Kolář
2x Radek Bartakovič, Filip Klvaňa, Lukáš Souček, Jiří Šveněk, Jiří Vojtík
1x Karel Bláha, Jaroslav Čech, Rudolf Götz, Theodor Jareš, Bořivoj Lánský, Petr Mareš, Vladimír Musil, Stanislav Návesňák, Vratislav Nosek, Vilém Ondráček, Jan Poděbradský, Jindřich Roun, Stanislav Staněk, Petr Szetei, Štěpán Tesařík, Miroslav Turek, Vítězslav Vostatek (v roce 2005 se na 1. místě umístili dva atleti)

800 m
3x Tomáš Tůma
2x Jiří Dlouhý, Jakub Holuša, Karel Hůrka, Martin Jareš, Pavel Jedlička, Roman Oravec, Lukáš Vydra, Jaroslav Růža
1x Arpád Bari, Vladimír Bartůněk, Jiří Doupovec, Miroslav Erben, Radek Jahn, Miroslav Kaplan, Radek Krámský, Martin Kučera, Petr Mareš, Petr Novák, Luboš Růžička, Pavel Soukup, Richard Svoboda, Jan Sychra, Jiří Šoptenko, Luboš Šubrt, Stanislav Tábor, Karel Znojil

1500 m
5x Michal Šneberger
3x Vladimír Bartůněk, Jan Kraus
2x Milan Kocourek, Lubomír Pokorný, Jiří Šoptenko, Josef Vedra, Lukáš Vydra
1x Arpád Bari, Tomáš Belada, Tomáš Bednář, Miroslav Burian, Vladimír Černý, Ivan Demský, Milan Drahoňovský, Jiří Ernst, Petr Gregořica, Tomáš Harom, Peter Klimeš, Michael Nejedlý, Jozef Plachý, Tomáš Plessinger, Vladimír Slouka, Jan Sychra, Lubomír Tesáček, Tomáš Tůma

3000 m
5x Lubomír Tesáček
4x Milan Drahoňovský, Peter Mikulenka
3x Michael Nejedlý
2x Václav Janoušek, Jiří Klesnil, Michal Šneberger, Martin Zvoníček
1x Vladimír Duda, Luboš Gaisl, Milan Kocourek, Michal Kučera, Radim Kunčický, Radim Matyáš, Pavel Michálek, Lubomír Pokorný, Jiří Seliger, Vladimír Slouka, Luboš Šubrt, Petr Třešňák, Josef Vedra, František Zouhar

60 m př. (a 50 m př.)
6x Tomáš Dvořák
5x Jiří Hudec
4x Jiří Čeřovský
3x Aleš Höffer, Stanislav Sajdok, Petr Svoboda
2x Petr Obdržálek, Pavel Šáda
1x Ladislav Burdel, Jan Čech, Petr Čech, Matěj Haranta, Martin Mazáč, Lubomír Nádeníček, Martin Pokorný, Martin Vinter, Jaroslav Walach, Roman Šebrle

výška
7x Jindřich Vondra
6x Jaroslav Bába
5x Tomáš Janků, Svatoslav Ton
3x Jan Janků
2x Josef Hrabal, Milan Machotka, Ctirad Veselský
1x Jaroslav Alexa, Josef Bělohlávek, Ctibor Nezdařil, Jiří Palkovský, Leo Zdráhal, Ján Zvara

tyč
5x František Jansa, Adam Ptáček
4x Martin Kysela, Zdeněk Lubenský
3x Michal Balner, Pavel Habel
2x Jan Kudlička, Jiří Lesák, Roman Zrun, Štěpán Janáček
1x Antonín Hadinger, Karel Janko, Jan Netscher, Antonín Spěvák, Pavel Sluka, Zdeněk Šafář

dálka
5x Jaroslav Křivka
4x Milan Gombala, Roman Novotný
3x Roman Šebrle
2x Petr Lampart, Jan Leitner, Štěpán Wagner
1x Vladimír Dědek, Tomáš Dvořák, Zdeněk Hanáček, Milan Kovář, Ivo Krsek, Zdeněk Mazur, Martin Morkes, Pavel Mosler, Roman Orlík, Tomáš Pour, Jaroslav Schmied, Robert Széli, Tomáš Votava, Robert Změlík, Roman Zrun

trojskok
2x Ivo Bilík, Ján Čado, Petr Hnízdil, Tomáš Cholenský, Jiří Kuntoš, Jan Marcis, Roman Novotný, Ivan Slanař, Pavel Wiedermann
1x Karel Burian, Michal Coubal, Václav Fišer, Vladimír Hanák, Karel Hradil, Jakub Hůrka, Aleš Jungmann, Milan Kovář, Vojtěch Kučera, Vlastimil Mařinec, Milan Mikuláš, Jaroslav Mrštík, Miron Mutyaba, Roman Novotný, Petr Pech, Jiří Pokorný, Radek Řezáč, Jiří Smetana, Martin Sýkora, Jiří Vyčichlo

koule
5x Remigius Machura st.
4x Miroslav Menc
3x Jaroslav Brabec, Josef Lacika, Remigius Machura ml., Jan Marcell, Richard Navara, Antonín Žalský
2x Josef Rosůlek, Petr Stehlík
1x Jan Bártl, Martin Bílek, Petr Falout, Dušan Hamár, Miroslav Janoušek, Jan Tylče, Dalibor Vašíček, Jaromír Vlk

4x400 m (vypisuje se od roku 2005)
5x ASK Slavia Praha
2x PSK Olymp Praha
1x TJ Dukla Praha

Vytisknout