přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Medailisté a kompletní výsledky 2011

Medailisté 2011 – 1. den a 2. den

1. den

Ženy
60 m – 1.= Kateřina Čechová a Iveta Mazáčová (obě Olymp Praha) obě 7.37, 3. Denisa Rosolová 7.44
3000 m – 1. Lucie Sekanová (Sokol Č. Budějovice) 9:28.93, 2. Monika Preibischová (Mar. Lázně) 9:49.08, 3. Květa Pecková (Sokol Plzeň-Petřín) 9:50.12
60 m př. – 1. Lucie Škrobáková 8.09, 2. Zuzana Hejnová (obě USK Praha) 8.38, 3. Jana Sotáková (Olymp Brno) 8.82
Výška – 1. Oldřiška Marešová, 2. Iva Straková (obě Olymp Praha) obě 187, 3. Magdaléna Nová (Vítkovice) 180
Tyč – 1. Jiřina Ptáčníková (Olymp Praha) 457 – rekord mistrovství, 2. Romana Maláčová (USK Praha) 425, 3. Nikola Pikartová (Olomouc) 385
Trojskok – 1. Lucie Májková (Olymp Brno) 13.15, 2. Lucie Uhlířová (Vítkovice) 12.58, 3. Šárka Buranská (Spartak P4) 12.38
Koule – 1. Jana Kárníková (Hvězda Pardubice) 15.27, 2. Romana Grómanová (Vítkovice) 14.76, 3. Andrea Valešová (St. Boleslav) 14.45

Muži
60 m – 1. Jan Veleba (ARC Brno) 6.65 – rekord mistrovství, 2. Libor Žilka (Olymp Praha) 6.67, 3. Marek Bakalár (Kladno) 6.91
3000 m – 1. Peter Mikulenka (Frýdek-Místek) 8:07.91, 2. Milan Kocourek (Kroměříž) 8:14.07, 3. Lukáš Kourek (N. Město na Moravě) 8:18.10
60 m př. – 1. Petr Svoboda (Olymp Praha) 7.48, 2. Stanislav Sajdok (Dukla Praha) 7.75, 3. Martin Mazáč (Olymp Praha) 7.82
Dálka – 1. Roman Novotný 801, 2. Milan Pírek (oba Kroměříž) 765, 3. Petr Ogoun (St. Boleslav) 732

2. den

Ženy
200 m – 1. Zuzana Hejnová (USK Praha) 24.17, 2. Monika Táborská (Olymp Praha) 24.34, 3. Jana Slaninová (Vítkovice) 24.63
400 m – 1. Veronika Šťastná 57.41, 2. Zlata Polonyiová (obě Olymp Praha) 57.64, 3. Eliška Kutrová (JAC Brno) 58.15
800 m – 1. Tereza Čapková (USK Praha) 2:06.42, 2. Jana Melichová (Čéčova Č. Budějovice) 2:10.54, 3. Markéta Krejčí (Hvězda Pardubice) 2:11.36
1500 m – 1. Lenka Masná (Olymp Praha) 4:26.62, 2. Diana Mezuliáníková (Sokol Plzeň-Petřín) 4:36.03, 3. Hana Pechová (Jihlava) 4:38.47
Dálka – 1. Jana Korešová (USK Praha) 629, 2. Eliška Klučinová (Kladno) 620, 3. Jiřina Ptáčníková (Olymp Praha) 595
4x400 m – 1. Polonyiová, Prudilová, Táborská, Šťastná (PSK Olymp Praha) 3:54.35, 2. Švábíková, Ulrichová, Havelková, Krejčí (Hvězda SKP Pardubice) 3:58.20, 3. Sotonová, Sovadinová, Novotná, Jiranová (TJ Sokol Kolín-atletika) 4:00.69

Muži
200 m – 1. Pavel Maslák 21.38, 2. Lukáš Šťastný (oba Dukla) 21.73, 3. Rudolf Götz (Kroměříž) 22.02
400 m – 1. Jiří Vojtík (Olymp Praha) 47.64, 2. Daniel Němeček 47.99, 3. Richard Svoboda (oba Dukla Praha) 48.05
800 m – 1. Vladimír Bartůněk (Škoda Plzeň) 1:52.14, 2. Matěj Blahůt (Dukla Praha) 1:52.29, 3. Jakub Ševčík (Vítkovice), 1:52.69
1500 m – 1. Milan Kocourek (Kroměříž) 3:48.34, 2. Lukáš Kourek 3:50.62, 3. Petr Vitner (oba N. Město na Moravě) 3:55.83
Výška – 1. Jaroslav Bába 224, 2. Josef Skrčený (oba Dukla Praha) 214, 3. David Kovalský (Olymp Praha) 210
Tyč – 1. Jan Kudlička (Dukla Praha) 545, 2. Lukáš Bechyně (Škoda Plzeň) 535, 3. Adam Ptáček (Kroměříž) 520
Trojskok – 1. Petr Hnízdil (Stodůlky Praha) 15.51, 2. Martin Vachata (Dukla Praha) 15.15, 3. Ondřej Hanuš (Kroměříž) 14.91
Koule – 1. Jan Marcell (Univerzita Brno) 19.22, 2. Vladislav Tuláček (Kroměříž) 18.18, 3. Jan Tylče (Dukla Praha) 17.99
4x400 m – 1. Lichý, Šebrle, Svoboda, Němeček (TJ Dukla Praha) 3:15.80, 2. Krupka, Šimánek, Pernica, Barák (ASK Slavia Praha) 3:20.07, 3. Brýdl, Pálka, Ostrejš, Vinkler (Hvězda SKP Pardubice) 3:22.63

Kompletní výsledky

Vytisknout