Časový pořad, i s českou účastí

Časový pořad, i s českou účastí

Vysvětlivky:
kurzíva - start závislý na postupu z předešlého kola
tučně - finálové disciplíny (ukončení víceboje)

DEN 1 – 12. března 2010

07:00 400 m Ž rozběhy              Hejnová, Rosolová
07:00 trojskok Ž kvalifikace
07:15 skok o tyči M kvalifikace     Balner
07:20 vrh koulí M kvalifikace       Marcell
07:30 skok vysoký Ž kvalifikace  Straková
07:35 400 m  M rozběhy
08:15 60 m  M sedmiboj             Šebrle
08:30 800 m  Ž rozběhy             Masná
08:50 skok daleký M sedmiboj     Šebrle
09:05 800 m  M rozběhy             Holuša

12:00 3000 m Ž rozběhy 
12:20 trojskok M kvalifikace
12:30 skok vysoký M kvalifikace   Bába
12:35 60 m př. Ž rozběhy             Škrobáková
13:00 60 m  M rozběhy
13:45 1500 m M rozběhy
14:20 skok o tyči  Ž kvalifikace     Ptáčníková, Rybová
14:30 1500 m Ž rozběhy
14:35 vrh koulí M sedmiboj           Šebrle
14:45 skok daleký M kvalifikace
15:10 3000 m M rozběhy
15:30 skok vysoký M sedmiboj     Šebrle
15:50 60 m př. M rozběhy            Mazáč, P. Svoboda
16:25 60 m  Ž rozběhy
17:05 400 m  Ž semifinále            Rosolová
17:30 400 m  M semifinále


DEN 2 – 13. března 2010

07:00 60 m př. Ž pětiboj
07:15 60 m př. M sedmiboj           Šebrle
07:20 vrh koulí Ž kvalifikace
07:40 skok vysoký Ž pětiboj
08:00 skok daleký Ž kvalifikace
08:00 4x400 m M rozběhy           Jareš, Jiráň, Prorok, Vojtík (R. Svoboda)
08:40 skok o tyči M sedmiboj       Šebrle
09:00 800 m  M semifinále           Holuša
10:00 vrh koulí Ž pětiboj

12:45 skok daleký Ž pětiboj
14:00 60 m př. Ž semifinále        Škrobáková
14:00 trojskok Ž finále
14:15 skok o tyči M finále           Balner
14:20 60 m  M semifinále
14:20 vrh koulí M finále             
14:40 1000 m M sedmiboj          Šebrle
14:55 3000 m Ž finále
15:05 skok vysoký Ž finále        Straková
15:10 800 m  Ž pětiboj
15:30 400 m  Ž finále
15:45 1500 m M finále
15:45 skok daleký M finále
16:05 400 m  M finále
16:25 60 m př. Ž finále             
16:50 60 m  M finále


DEN  3 – 14. března 2010

14:00 60 m  Ž semifinále
14:00 skok daleký Ž finále
14:20 skok o tyči Ž finále          Ptáčníková
14:25 60m př. M semifinále       P. Svoboda
14:35 vrh koulí Ž finále
14:45 1500 m Ž finále
15:00 3000 m M finále
15:00 skok vysoký M finále      
15:15 800 m  Ž finále              
15:30 800 m  M finále             Holuša
15:40 trojskok M finále
15:45 4x400 m Ž finále        Bartoničková, Bergrová, Hejnová, Rosolová (Masná)
16:10 60 m  Ž finále
16:25 60 m př. M finále          P. Svoboda
16:50 4x400 m M finále        

 

Vytisknout