přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Časopis Atletika

ATLETIKA, váš užitečný rádce a příjemný společník

Jediné atleticky specializované tištěné periodikum u nás se může pochlubit už více než šedesátiletou tradicí. Najdete v něm přehledně zpracované informace z nejdůležitějšího dění na především domácí, ale i světové atletické scéně, rozhovory, analýzy, praktické rady k tréninku a také portréty úspěšných sportovců a oddílů současnosti i minulosti.

Od roku 2010 vychází ATLETIKA jednou za čtvrt roku místo původní měsíční periodicity. Současně byl ukončen její volný prodej v síti PNS a nadále si je ATLETIKU možné zakoupit buď přímo v redakci, která sídlí společně se sekretariátem ČAS na pražském Strahově v prostorách přilehlých stadionu Přátelství, nebo na některé z významných atletických akcí. Pohodlnější a výhodnější formou však je roční předplatné, které činí pro všechny předplatitelské skupiny 275 Kč včetně poštovného. Cena jednoho čísla je stanovena na 75 Kč. Atleti zařazení do reprezentačních výběrů nebo SCM pro daný rok dostávají ATLETIKU zdarma.

ATLETIKU lze zakoupit také v elektronické verzi pro počítače, iPady či chytré telefony přes internetový portál www.publero.com (přímý odkaz zde). Cena jednoho kusu je zde snížena na 59 Kč, roční předplatné pak na 220 Kč.

Vytisknout