Rozhovor měsíce

7. 11. 2016

Lukáš Melich - rozhovor listopadu

Hostem našeho rozhovoru měsíce je tentokrát naše dlouholetá mužská kladivářská jednička a bronzový muž se světového šampionátu v Moskvě Lukáš Melich.

5. 10. 2016

Jiří Homoláč - rozhovor října

Hostem naší pravidelné rubriky je tentokrát jeden z našich nejlepších běžců a vítěz nedávných Běchovic Jiří Homoláč.

12. 9. 2016

Anežka Drahotová - rozhovor září

Naším dalším hostem pravidelné rubriky "Rozhovor měsíce" je chodecká naděje Anežka Drahotová. Desátá žena olympijského závodu v Riu.

26. 8. 2016

Filip Sasínek - rozhovor srpna

Hostem srpnového rozhovoru měsíce byl náš historicky třetí nejrychlejší mílař Filip Sasínek, osmý muž evropského šampionátu v Amsterdamu.

18. 7. 2016

Kateřina Cachová - rozhovor července

Pozvánku k rozhovoru měsíce přijala vícebojařka Kateřina Cachová, která před několika dny vybojovala šesté místo na evropském šampionátu v Amsterdamu.

15. 6. 2016

Kateřina Šafránková - rozhovor června

Pozvánku do naší pravidelné rubriky tentokrát přijala česká rekordmanka v hodu kladivem Kateřina Šafránková.

26. 5. 2016

Jaroslav Jílek - rozhovor května

Naším hostem pravidelné rubriky Rozhovor měsíce je tentokrát oštěpař Jaroslav Jílek. 26letý svěřenec trenéra Jana Železného o sobě dal vědět již v loňské sezóně, kdy poprvé překonal 80 metrů a letos se mu daří ještě lépe. Česká atletika má díky němu dalšího elitního oštěpaře. Jak se vůbec dostal k této disciplíně a jaké si myslí, že jsou jeho šance na start pod pěti kruhy? To se dozvíte v následujícím rozhovoru.

1. 4. 2016

Pavel Maslák - rozhovor dubna

Hostem naší pravidelné rubriky je tentokrát čerstvý obhájce titulu halového mistra světa v běhu na 400 metrů Pavel Maslák.

10. 3. 2016

Michaela Hrubá - rozhovor března

Hostem našeho pravidelného rozhovoru byla výškařka Michaela Hrubá. Juniorská rekordmanka má za sebou skvělou halovou sezónu a nyní se již připravuje na tu letní. Jak se vlastně dostala k atletice? Co stojí za jejími úspěchy a jak nejraději relaxuje? To vše a mnohem víc se dozvíte v našem rozhovoru.

2. 2. 2016

Jakub Holuša - rozhovor února

Jakub Holuša je v posledních letech naším nejlepším běžcem na střední tratě. Patří mu české rekordy na patnáctistovce, vybojoval stříbro na HMS v Istanbulu a zlato loni na HME v Praze. Na velký úspěch pod otevřeným nebem zatím čeká. Nejen na to zda mu více sedí "hala", jsme se ho ptali v naší pravidelné rubrice.

14. 1. 2016

Jakub Vadlejch - rozhovor ledna

Naším hostem prvního rozhovoru měsíce v roce 2016 je oštěpař Jakub Vadlejch. Svěřenec trenéra Jana Železného prožil zatím svou nejpodařenější sezónu. Po několika letech si vylepšil osobní rekord - hned třikrát - a zabydlel se v užší světové špičce. Na prahu olympijského roku se dozvíte, jak s atletikou začínal, co stojí za jeho zlepšením nebo kdo je jeho atletickým vzorem.

2. 12. 2015

Petr Svoboda - rozhovor prosince

Halový mistr Evropy z roku 2011 a svěřenec trenéra Ludvíka Svobody se dokázal v loňské sezóně obdivuhodně vrátit po vážných zdravotních problémech. Jeho atletický příběh je nesmírně zajímavý a Petr do něj chce psát další kapitoly. Naším hostem rozhovoru měsíce prosince je překážkář Petr Svoboda.

11. 11. 2015

Jaroslav Bába - rozhovor listopadu

Je stálici ve světové výškařské elitě. Na domácím halovém evropském šampionátu vybojoval páté místo a z MS v Pekingu si přivezl sedmou příčku. Rád by ještě přidal nějaký ten cenný kov z velké světové akce. Řeč je o Jaroslavu Bábovi, který je naším hostem v rozhovoru měsíce.

12. 10. 2015

Josef Karas - rozhovor října

Naším hostem měsíce října je bývalý desetibojař a nyní úspěšný trenér Josef Karas. Jak se dívá na své svěřence, jaká je jeho trenérská filozofie nebo jak vzpomíná s odstupem času na svou atletickou kariéru? Na tyto otázky a mnohem víc odpovídá v tomto rozhovoru.

10. 9. 2015

Jan Marcell - rozhovor září

Do rubriky rozhovor měsíce přijal naše pozvání desátý muž koulařského finále na světovém šampionátu v Pekingu Jan Marcell. Jak vzpomíná na Čínu? Jaké má plány do budoucna i jak se srovnal s vážným zraněním, které ho postihlo? To vše a mnohem víc se nyní dozvíte.

1 2 3 4 5 6

Krátce

01.12.2016 08:58 Mistrovství světa družstev v chůzi bude v roce 2018 hostit čínský Tchaj-cchang.

Archiv zpráv

Kalendář událostí