přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Splněné limity 2014

MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ V HALOVÝCH VÍCEBOJÍCH - 25.-26.1.2014 - Sheffield (Velká Británie)

NOMINACE
Muži:
Marek Lukáš, Jiří Sýkora, Jan Doležal, Pavel Baar
Ženy: Alena Galertová, Alexandra Mužíková, Michaela Broumová, Nela Severová

15. HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA - 7.-9.3.2014 - Sopoty (Polsko)

NOMINACE

Muži
400 m: Pavel Maslák   - IAAF 2013, 2014
1500 m: Jakub Holuša - IAAF 2014
60 m př.: Martin Mazáč - IAAF 2013, ČAS 2014
Tyč: Jan Kudlička - IAAF 2013, 2014
Koule: Ladislav Prášil - IAAF 2013, 2014
Koule: Tomáš Staněk - IAAF 2013, 2014

Ženy
400 m: Denisa Rosolová - IAAF 2013, 2014
800 m: Lenka Masná - IAAF 2013, 2014
Tyč: Jiřina Svobodová - IAAF 2013, 2014

ZIMNÍ EVROPSKÝ POHÁR VE VRZÍCH – 15.-16.3.2014 – Leiria (Portugalsko)

NOMINACE
Ženy:
Jitka Kubelová (koule, disk), Tereza Králová, Kateřina Šafránková (kladivo), Nikola Ogrodníková (oštěp)
Muži: Jan Marcell (koule), Igor Gondor (disk)
Muži do 22 let: Martin Novák (koule), Jan Kubeš (oštěp)

MEZISTÁTNÍ UTKÁNÍ V CHŮZI - 12.4.2014 - Poděbrady

NOMINACE
Družstvo žen / 20 km: Drahotová Anežka, Pelantová Lucie, Drahotová Eliška
Družstvo mužů / 20 km: Gdula Lukáš, Schrom Pavel, Ketner Karel
Družstvo juniorek / 10 km: Nováková Lucie, Jeníková Petra
Družstvo juniorů / 10 km: Veselouš Filip, Gdula Tomáš

IAAF SVĚTOVÝ POHÁR V CHŮZI – 3.-4.5.2014 – Tchaj-cchang (Čína)

NOMINACE
Ženy: Lucie Pelantová
Muži 50: Lukáš Gdula, Pavel Schrom
Juniorky: Anežka Drahotová, Eliška Drahotová

EVROPSKÁ KVALIFIKACE PRO OLYMPIJSKÉ HRY MLÁDEŽE – 30.5.-1.6.2014 – Baku (Ázerbajdžán)

SCHVÁLENÁ NOMINACE

SPLNĚNÉ ORIENTAČNÍ LIMITY

Dorostenky
100 m: Zdeňka Seidlová
200 m: Zdeňka Seidlová
400 m: Zdeňka Seidlová
100 m př.: Kateřina Dvořáková
100 m př.: Tereza Vokálová
výška: Eliška Buchlovská
výška: Michaela Hrubá
výška: Lada Pejchalová
tyč: Zuzana Pražáková
koule: Lada Cermanová
kladivo: Adéla Korečková
oštěp: Natálie Durčáková
oštěp: Nikol Tabačková

Dorostenci
400 m: Jáchym Procházka
110 m př.: Tomáš Pulíček
110 m př.: David Sklenář
2000 m př.: David Kotek 
400 m př.: Daniel Monzar
400 m př. Matěj Mach
10 km chůze: Tomáš Gdula

EVROPSKÝ POHÁR V BĚHU NA 10000 m - 7. 6. Skopje (MKD)

Ženy
Anežka Drahotová - entry EA 1/2maraton
Lucie Sekanová - entry EA 10 000 m
Milan Kocourek - entry EA 10 000 m 

EVROPSKÝ POHÁR VE VÍCEBOJÍCH, I.liga(a II.liga) – 5.-6.7.2014 - Ribeira Brava, Madeira (POR)

SCHVÁLENÁ NOMINACE

Muži
Adam Sebastian Helcelet
Marek Lukáš
Jiří Sýkora
Pavel Baar

Ženy
Eliška Klučinová
Lucie Ondraschková
Alena Galertová
Michaela Broumová

MISTROVSTVÍ SVĚTA JUNIORŮ – 22.-27.7.2014 – Eugene (Spojené státy Americké)

SPLNĚNÉ LIMITY

Junioři
1500 m: Filip Sasínek 
1500 m: Adam Zenkl  
10 000 m: Jakub Zemaník
10 000 m: Dominik Kubec
3000 m SC: Filip Sasínek
3000 m SC: Jan Friš
400 m př.: 
Lukáš Hodboď 
400 m př.: Martin Tuček 
výška - Petr Pícha 
kladivo - Jaroslav Lauterkranc - "B"
desetiboj - Jiří Sýkora 
desetiboj - Jan Doležal 

Juniorky
400 m: Zdeňka Seidlová
400 m př.: Jana Reissová 
400 m př.: Lenka Svobodová
3000 m př.: Anežka Drahotová
výška: Michaela Hrubá
výška: Eliška Buchlovská
tyč: Rebeka Šilhanová
kladivo: Pavla Kuklová
oštěp: Tereza Vytlačilová 
10 000 m chůze: Anežka Drahotová
10 000 m chůze: Eliška Drahotová
4x400 m: průměr pod 55.40

22. MISTROVSTVÍ EVROPY – 12.-17.8.2014 - Curych (Švýcarsko)
SPLNĚNÉ LIMITY (41 atletů +2*)

Muži (20+2*)
100 m: Jan Veleba - "A"
200 m: Pavel Maslák  - "A"
400 m: Pavel Maslák  - "A"
400 m: Patrik Šorm - "B"*)
1500 m: Jakub Holuša - "A"
110 m př.: Petr Svoboda - "A"
400 m př.: Michal Brož - "B"
Výška: Jaroslav Bába - "A"
Tyč: Michal Balner - "A"
Tyč: Jan Kudlička - "A"
Koule: Jan Marcell - "A"
Koule: Ladislav Prášil - "A"
Koule: Tomáš Staněk - "A"
Koule: Martin Stašek - "A"*)
Kladivo: Lukáš Melich - "A"
Oštěp: Petr Frydrych - "A"
Oštěp: Jakub Vadlejch - "A"
Oštěp: Vítězslav Veselý - "A"
50 km chůze: Lukáš Gdula - "A"
50 km chůze: Pavel Schrom - "A"
Desetiboj: Adam Sebastian Helcelet - "A" 
Desetiboj: Marek Lukáš - "A"
Desetiboj: Jiří Sýkora - "A"
*) aktuálně bez možnosti startu na ME 

Ženy (21)
100 m: Kateřina Čechová - "A"
400 m: Denisa Rosolová - "A"
400 m př.: Zuzana Hejnová - "A"
400 m př.: Denisa Rosolová "A"
800 m: Lenka Masná - "A"
1500 m: Diana Mezuliáníková - "B"
5000 m: Kristiina Mäki - "A"
10000 m: Lucie Sekanová - "A"
100 m př.: Lucie Škrobáková "A"
100 m př.: Lucie Koudelová "A"
Výška: Eliška Klučinová - "A"
Tyč: Romana Maláčová - "A"
Tyč: Jiřina Svobodová - "A"
Tyč: Rebeka Šilhanová - "B"
Disk: Jitka Kubelová - "A"
Disk: - Eliška Staňková - "A"
Kladivo: Tereza Králová - "A"
Kladivo: Kateřina Šafránková - "A" 
Oštěp: Nikola Ogrodníková - "A"
Oštěp: Barbora Špotáková - "A"
20 km chůze: Anežka Drahotová - "A"
20 km chůze: Lucie Pelantová - "A"
Sedmiboj: Eliška Klučinová - "A"

Vytisknout