přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Splněné limity

Splněné nominační požadavky 2018

 

24. MISTROVSTVÍ EVROPY - 7. - 12. 8. 2018 - BERLÍN (NĚMECKO)


Záleský Dominik VSK Univerzita Brno Uher Jakub 100 m A

10.29




4 x 100 m A 38.99
Stromšík Zdeněk SSK Vítkovice Vlček Jaroslav 100 m A 10.16



4 x 100 m A 38.99
Jirka Jan PSK Olymp Praha Habásko Petr 200 m B 20.86



4 x 100 m A 38.99
Maslák Pavel TJ Dukla Praha Kupka Dalibor 200 m A 20.70



400 m A

45.47i

Šorm Patrik TJ Dukla Praha Kupka Dalibor 400 m A 46.13
Desenský Michal TJ Sokol Hradec Králové Habásko Petr 400 m B 46.51
Krsek Matěj A.C. TEPO Kladno Větrovcová Hana 400 m B 46.59
Šnejdr Filip ASK Slavia Praha Novotný Petr 800 m A 1:45.56



400 m B 46.69
Hodboď Lukáš TJ Sokol Hradec Králové Vedra Josef 800 m A 1:47.54
Holuša Jakub TJ Dukla Praha Lewandowski T. 1500 m A 3:32.49
Svoboda Petr PSK Olymp Praha Svoboda Ludvík 110 m př. A 13.54
Müller Vít TJ Sokol Hradec Králové Kmínek Jiří 400 m př. A 50.23



400 m B 46.56
Brož Michal TJ Dukla Praha Kmínek Jiří 400 m př. A 50.23
Tuček Martin VSK Univerzita Brno Habásko Petr 400 m př. A 50.42
Kudlička Jan TJ Dukla Praha Patera Boleslav tyč A 5.55
Juška Radek PSK Olymp Praha Karas Josef dálka A 8.27
Staněk Tomáš TJ Dukla Praha Tylče Jan koule A 21.59i
Frydrych Petr TJ Dukla Praha Železný Jan oštěp A 80.26
Vadlejch Jakub TJ Dukla Praha Železný Jan oštěp A 89.02
Veselý Vítězslav TJ Dukla Praha
oštěp A 82.30
Jílek Jaroslav TJ Dukla Praha Železný Jan oštěp A 81.44
Doležal Jan PSK Olymp Praha Svoboda Ludvík desetiboj A 8033
Gdula Lukáš Hvězda Pardubice Piták Ivo 50 km chůze A

4:03:39

Veleba Jan TJ Dukla Praha Kupka Dalibor 4 x 100 m A 38.99
Seidlová Klára USK Praha Uher Jakub 100 m A 11.46



4 x 100 m A 44.19
Pírková Marcela USK Praha Pírek Milan 200 m A 23.36



4 x 100 m A 44.19
Malíková Barbora TJ Sokol Opava Gellnerová Jana 400 m A 52.66
Vondrová Lada Hvězda Pardubice Jón Jaroslav 400 m B 53.05i
Symerská Alena AK Kroměříž Šedý Ota 400 m B 53.05
Vrzalová Simona SSK Vítkovice Šulc Augustin 1500 m A 4:04.80
Mezuliáníková Diana PSK Olymp Praha Odvárka Jaromír 1500 m A 4:06.12



800 m A 2:02.38
Mäki Kristiina PSK Olymp Praha Tunka Pavel 1500 m A 4:11.18
Sekanová Lucie USK Praha Vrabec Martin 3000 m př. A 9:51.95
Hejnová Zuzana TJ Dukla Praha Jandová Dana 400 m př. A 55.16
Vrabcová-Nývltová Eva PSK Olymp Praha Vrabec Martin maraton A 2:29:41
Pejchalová Lada USK Praha Nezdařil Ctibor výška A 1.90
Hrubá Michaela USK Praha Pogány Michal výška A 1.90
Švábíková Amálie USK Praha Beran Pavel tyč A 4.51
Červenková Markéta TJ Dukla Praha Pluhař Stanislav koule A 17.05
Staňková Eliška A.C.TEPO Kladno Karas Josef disk A 58.31
Šafránková Kateřina TJ Dukla Praha Král Dušan kladivo A 69.01
Ogrodníková Nikola TJ Dukla Praha Černý Rudolf oštěp A 65.61
Šedivá Irena TJ Dukla Praha Železný Jan oštěp A 60.51
Cachová Kateřina USK Praha Blažková Martina sedmiboj A 6244
Drahotová Anežka USK Praha Piták Ivo 20 km chůze A 1:28:40
Domská Lucie USK Praha Vykydal Tomáš 4 x 100 m A 44.19
Slaninová Jana SSK Vítkovice Netoličková Taťána
4 x 100 m A 44.19






Zemaník Jakub SSK Vítkovice Černý Vladimír 10000 m B* 29:10.43
Stewartová Moira Spartak Praha 4 Janoušek Václav 10000 m B* 33:41.17



5000 m B* 15:57.63

 

17. MISTROVSTVÍ SVĚTA DO 19 LET - 10. - 15. 7. 2018 - TAMPERE (FINSKO)


Hampl Štěpán TJ Sokol Kolín-atletika Morávek Antonín 100 m B 10.48



4 x 100 m A 40.02
Vejražka Daniel TJ Klášterec nad Ohří Purmanová Veronika 200 m B 21.14



4 x 100 m A 40.02
Holub Ondřej AC Pardubice Nosek Miroslav 400 m A 47.02



4 x 400 m A ø 48.00
Ryba David TJ Sokol Hradec Králové Novák Michal 110 m př. A 13.65
Foller David VSK Univerzita Brno Plachý Lukáš 3000 m př. B 9:04.13
Procházka Tadeáš ASK Slavia Praha
koule B 18.51
Forejt Jakub AK Škoda Plzeň Plašilová Lucie disk A 59.11
Forejt Michal AK Škoda Plzeň Plašilová Lucie disk A 57.97
Krsek Matěj A.C. TEPO Kladno Větrovcová Hana 4 x 100 m A 40.02



4 x 400 m A

ø 48.00




400 m A 46.93
Jíra Stanislav TJ Sokol Kolín-atletika
Morávek Antonín 4 x 100 m A 40.02
Töpfer Ladislav AC Mladá Boleslav Dinga Libor 4 x 400 m A ø 48.00
Sadirov Vladislav ASK Slavia Praha Šarapatka Petr 4 x 400 m A ø 48.00
Malíková Barbora TJ Sokol Opava Gellnerová Jana 400 m A 53.64



800 m A 2:03.51
Turnerová Nicoleta USK Praha Škrobáková Lucie 100 m př. B 13.80
Jíchová Nikoleta ASK Slavia Praha Šimánek Jindřich 100 m př. B 13.81
Krupařová Lucie AK Olymp Brno Hejret Daniel 400 m př. A 59.66
Veselá Barbora Atletika Stará Boleslav Veselá Tereza 400 m př. A 59.76
Švábíková Amálie USK Praha Beran Pavel tyč A 4.45
Záhorová Adéla TJ VS Tábor Couf Jiří dálka B 6.19
Skypalová Kateřina AK Škoda Plzeň Plašilová Lucie kladivo A 64.52
Novotná Jana TJ Dukla Praha Jandová Dana sedmiboj A 5529
Kerbachová Anna USK Praha Ptáčník František sedmiboj B 5468






Hampl Štěpán TJ Sokol Kolín-atletika Morávek Antonín 200 m B* 21.20
Pertlíková Lucie Atletika Jihlava Švec Jiří 400 m př. B* 60.11

 

2. MISTROVSTVÍ EVROPY DO 17 LET - 5. - 8. 7. 2018 - GYÖR (MAĎARSKO)


Formánek Tadeáš TJ Sokol Opava Gellnerová Jana 100 m A

10.84




200 m A 21.90
Zajíc Tomáš AC TJ Slov.Sl.Uh.Hradiště
Ressler Ivan 400 m B 49.29
Davidík Jakub TJ Baník Stříbro Matulka Alexandr 800 m A 1:52.71
Kováčech Martin SSK Vítkovice Černý Vladimír 1500 m A 3:56.70
Hodboď Ondřej SKP Nymburk Veselý Ladislav 2000 m př. A 5:58.01
Stibal Jakub AC Moravská Slavia Brno Klíma Tomáš 2000 m př. A 5:58.02
Pechar Jiří A.C. Sparta Praha Nepomucký Josef 100 m A 10.86



200 m A 21.70



110 m př. A 13.77
Merta Sebastian USK Praha Ruda Jan 110 m př. A 14.07
Páník Marek AK Škoda Plzeň Ryba Jakub 110 m př. A 14.16
Oberndorfer Tomáš TJ Lokomotiva Břeclav Chlumecký Zbyněk 110 m př. B 14.34
Havelka Ondřej ASK Slavia Praha Šimánek Jindřich 400 m př. A 54.01
Kunt Jakub AC TJ Slov.Sl.Uh.Hradiště Brázdil Jiří výška A 2.08
Štefela Jan AK Škoda Plzeň Malysa Jiří výška B 2.02
Vítek Jakub TJ Sokol Kolín-atletika Beran Pavel tyč B 4.70
Kratochvíl Tomáš T.J.Sokol České Budějovice Couf Jiří dálka B 7.09
Grulich Tomáš TJ Sokol Opava Vedra Jozef koule A 18.98
Král Dominik TJ Sokol Kolín-atletika Prajsner Tomáš kladivo A 70.32
Doležálek Jan Hvězda Pardubice Toušová Iva kladivo A 70.82
Florian Martin AC TJ Jičín Maška Vladimír oštěp A 73.67
Dvorský Tobiáš TJ Spartak Třebíč Kliner Jiří desetiboj A 6644
Doubek František TJ Sokol Nová Paka Rucký Miroslav desetiboj A 6659
Pospíšil Jonáš AK Olomouc Uhlíř David desetiboj A 6634



výška A 2.06
Marková Tereza ASK Slavia Praha Strnad Ladislav 100 m B 12.06
Malíková Barbora TJ Sokol Opava Gellnerová Jana 200 m A 24.40



400 m A 53.64



800 m A 2:03.51
Šplechtnová Barbora PSK Olymp Praha Habásko Petr 200 m A 23.92
Hettlerová Linda AK Škoda Plzeň Ryba Jakub 200 m A 24.42
Sobotková Klára TJ Baník Stříbro Konop Petr 200 m B 24.62
Milotová Veronika TJ LIAZ Jablonec n/N. Michalský Martin 400 m A 56.08
Čechová Lenka Atletika Stará Boleslav Veselá Tereza 800 m A 2:10.09
Porubčanová Zuzana ASK ELNA Počerady Babilonský Marcel 800 m A 2:09.27
Folková Denisa AC Jablonec nad Nisou Rucký Miroslav 800 m A 2:08.10



400 m B 56.42
Kozlová Anna AC Čáslav Červnková Jana 400 m B 56.28
Korbová Anna TRIATLET Karlovy Vary Dvořák Oldřich 400 m B 56.43
Sasynová Karolína TJ TŽ Třinec Lubojacki Kamil 1500 m A 4:31.92
Šínová Tereza Elena Atletika Jižní Město Kárský Ladislav 100 m př. A 13.82
Zabloudilová Andrea Ak Olymp Brno Kristinus David 100 m př. A 13.91
Hůlková Barbora TJ LIAZ Jablonec n/N. Jandová Dana 100 m př. B 14.02



200 m A 24.38
Píchalová Barbara AK Škoda Plzeň Ryba Jakub 100 m př. A 13.89
TamchynováKateřina AC Pardubice Nosek Miroslav 100 m př. B 14.06
Korelová Kristýna Atletika Stará Boleslav Veselá Tereza 800 m A 2:10.32



400 m př. A 60.27
Dlabajová Kateřina AK Olymp Brno Mušinský Jan 400 m př. A 61.15
Cymbálová Zuzana ASK Slavia Praha Čepelák Marek 400 m př. A 61.44
Sajdoková Bára TJ TŽ Třinec Duda Aleš výška A 1.81
Pešová Denisa TJ Sokol Kolín-atletika Šedina Ratislav výška A 1.79
Krejčiříková Klára AK Olymp Brno Nezdařilová Alena výška A 1.79
Lojkásková Adéla TJ Slezan Frýdek-Místek Nejezchleba Josef výška A 1.77
Volná Daniela AC TJ Jičín Semrád Milan výška B 1.76
Šebáková Veronika ASK Slavia Praha Lubenský Zdeněk tyč A 3.82
Suchá Linda TJ Sokol SG Plzeň-Petřín Ryba Jakub dálka B 5.97
Zahradníčková Eliška AK Olymp Brno Klíma Lukáš koule B 15.30
Koktavá Ivana TJ Nové Město na Moravě Šuška Stanislav oštěp A 52.11
Hájková Hana AK Slovan Moravská Třebová Havlík Michael oštěp B 49.05
Zámečníková Sára AC Pardubice Nosek Miroslav sedmiboj A 5234



100 m př. B 13.97



dálka B 5.97
Bažoutová Klára Atletika Chrudim JonášováVladimíra sedmiboj B 5160






Vrbata David TJ SOKOL Nová Paka
110 m př. B* 14.24
Luzarová Adéla SSK Vítkovice Buzek Michal 100 m př. B* 14.11
Horváthová Michaela JAC Brno Nezdařilová Alena výška B* 1.74
Jonášová Aneta A.C. TEPO Kladno Rusová Kateřina dálka B* 5.93

 

17. HALOVÉ MISTROVSTVÍ SVĚTA - 1. - 4. 3. 2018 - BIRMINGHAM (VELKÁ BRITÁNIE)

Muži

60 m - Zdeněk Stromšík
60 m - Dominik Záleský
400 m - Pavel Maslák
400 m - Patrik Šorm
1500 m - Jakub Holuša
60 m př. - Petr Svoboda
dálka - Radek Juška
koule - Tomáš Staněk
sedmiboj - Jan Doležal
štafeta 4x400 m

Ženy

60 m - Klára Seidlová
400 m - Lada Vondrová
1500 m - Simona Vrzalová
výška - Michaela Hrubá
pětiboj - Kateřina Cachová
pětiboj - Eliška Klučinová
štafeta 4x400 m



Vytisknout