Propozice - Přebor Jihočeského kraje dorostenců, dorostenek, mladších žáků a mladších žákyň na dráze

Pořadatel  :          
z pověření  JKAS  AO TJ Nová Včelnice

Datum a místo :    
sobota  28.5. 2011,   městský stadión v Nové Včelnici

Ředitel závodu : Josef Jelínek
Techničtí delegáti :
Dorost  - Josef Fuka               Mladší žactvo  - Bohuslava Váňová
Hlavní rozhodčí   :  Ludvík Vacek   

Přihlášky   :    
přes AK na webové stránce ČAS do čtvrtka 26.května 24:00 hodin
Upřesnění do 9:15 v závodní  kanceláři

Startují  :
v kategorii dorostu  : dorost (1994-95 ) a st.žactvo (1996-97)
v kategorii m.žactva : ml.žactvo (1998-99) a registrovaní závodníci přípravky (2000)

Startovné  :   
20 Kč  disciplina  

Rozsah závodu  :
Dorostenci a dorostenky :
100m,200m,400m,800m,2000m přek. (1500m přek.),110m př., (100m př.),300m př., výška,dálka,tyč,
trojskok,koule,disk,oštěp,kladivo,4x100m,4x400m,
Mladší žáci (žákyně) :
60m,150m,800m,60m př.,výška,dálka,koule,míček, 4x60m,
Vložený závod KPJ starších žáků :  1500m přek.

ČASOVÝ   POŘAD  :
9:15  technická porada
10:00   110m př. Dci       výška  žně     dálka žci     míček žně      koule  Dky
10:10   100m př. Dky                                                                kladivo Dci
10:20     60m př. žci        
10:25     60m př. žně        tyč Dky 
10:35    100m  Dci-R
10:40    100m  Dky- R
10:45     60m     žci –R      výška  žci    
10:55     60 m    žně – R                       dálka žně    míček žci        
11:05    800m   Dci            tyč  Dci                                           kladivo Dky
11:10    800m   Dky                                                                 koule Dci
11:15    800m   žci
11:20    800m   žně                                 
11:30   100m  Dci FA        výška Dky
11:35   100m  Dky FA
11:45     60m  žci FA,FB                        dálka Dci     oštěp Dky     
11:50     60m  žně FA,FB                                                            koule žně
12:00    400m  Dci
12:05    400m  Dky
12:10    2000m přek. Dci     výška Dci
12:20   1500m  přek. Dky
12:30   1500m přek.  St.žci – vlož.závod   dálka  Dky  oštěp Dci
             I.   blok vyhlášení
12:45    300m přek.  Dci
12:50    300m přek.  Dky                                                            koule žci
13:00    150m žci
13:15    150m žně                                   trojskok  Dci disk  Dky
13:30    200m  Dci
13:40    200m  Dky                                 trojskok Dky
13:50    4 x 60m   žáci,žákyně
14:10    4 x 100m  dorostenci,dorostenky                     disk Dci
14:30    4 x 400m  dorostenci,dorostenky
14:45    II.blok vyhlášení

Vytisknout