Propozice - Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Pořadatel:
z pověření atletických svazů jihomoravského, olomouckého, moravskoslezského a zlínského kraje, zajišťuje atletický oddíl AK SSK Vítkovice. 

Datum a místo konání:
sobota 11.6.2011 v 9.30 hodin na Městském stadionu v Ostravě.

Přihlášky :
podávají atletické oddíly a kluby na webové stránce ČAS (http://www.atletika.cz), a to od pondělí 6.6.2011 do čtvrtku 9.6.2011 do 20.00 hodin. Způsob přihlášky je stejný jako na Mistrovství ČR, nebude se provádět prezentace.

Závodní kancelář :
bude otevřena od 8.00 hodin na stadionu, až do ukončení závodů.

Ředitel závodů :   Oldřich Zvolánek
Hlavní rozhodčí :  František Fiala

Upozornění
Pro převlékání lze použít šatny v tribuně stadionu. Osobní věci nenechávejte v šatnách, pořadatel za ně neručí.

Disciplíny :
100m, 200m, 400m, 800m, 1500m, 3000m(Ž,Jky,Dky,Dci), 5000m(M,Jři), 100m př., 110m př., 300m př.(Dci, Dky), 400m př., 1500m př.(Dky), 2000m př.(Dci), 3000m př., 4x100m, 4x400m, výška, dálka, trojskok, tyč, koule, disk, oštěp, kladivo.

Základní výšky a zvyšování :
budou stanoveny podle počtu přihlášených na místě.

Časový pořad :
9.30                                                            disk Dci   kladivo Dky+Jky+Ž**
10.00 100m př. Dky F   dálka Dci  výška Dky  tyč Dci+Jři+M
10.10 100m př. Jky+ŽF   
10.20  110m př. Dci F   
10.30  110m př. Jři F                                     disk Jři+M  kladivo Dci**
10.40  110m př. M F
10.50 100m Dky R
11.00 100m Jky+Ž R       
11.10  100m Dci R
11.20  100m Jři R        dálka Jři+M
11.30  100m M R                        výška Jky+Ž  disk Dky   kladivo Jři+M**
11.45  800m Dky      
11.55 800m Jky+Ž      
12.05  800m Dci        
12.15  800m Jři+M       
12.30 100m Dky F                                           disk Jky+Ž   koule Dky**
12.40 100m Ž+Jky F                                        tyč Dky+Jky+Ž
12.50  100m Dci F        dálka Dky+Jky+Ž*  výška M+Jři   
13.00  100m Jři F         
13.10  100m M F         
13.20 400m Dky+Jky+Ž  
13.35  400m Dci                                                oštěp Dci     koule Jky+Ž**
13.50  400m Jři+M      
14.10 4x100m Dky+Jky+Ž
14.25 4x100m Dci+Jři+M   trojskok Dci+Jři+M*
14.40 1500m př. Dky                                           oštěp Dky   koule M+Jři    
14.50 2000m př. Dci
15.05 3000m př. Ž+Jky 
15.20 3000m př. J+M                                
15.40 300m př. Dky                             výška Dci  oštěp M+Jři  koule Dci**
15.50 300m př. Dci
16.05 400m př. Jky+Ž
16.15 400m př. Jři+M       trojskok Dky+Jky+Ž*
16.30 3000m Dky+Jky+Ž
16.45 3000m Dci                                                oštěp Jky+Ž
17.00 5000m Jři+M
17.20 200m Dky+Jky+Ž
17.35 200m Dci
17.45 200m Jři+M
18.00 1500m Dky+Jky+Ž
18.10 1500m Dci+Jři+M
18.20 4x400m Dky+Jky+Ž
18.30  4x400m Dci+Jři+M

* soutěž proběhne na dvou sektorech
** soutěže proběhnou na rozcvičovacím stadiónu

Vytisknout