přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

Krátce

20.07.2018 09:10

Tomáš Staněk obsadil v koulařském prologu DL v Monaku sedmé místo výkonem 21.24.

28.06.2018 13:08

Půlkař Filip Šnejdr doběhl pátý na mítinku v Nancy, osobní rekord si vylepšil už na 1:45.56.

26.06.2018 10:10

Michalu Balnerovi a jeho ženě Pavlíně se narodil v neděli (24. 6.) syn František.

24.06.2018 12:47

Tým mužů vyhrál na MS v horském maratonu běženém na polské straně Sněžky, Robert Krupička byl druhý.

16.06.2018 23:15

Půlkař Filip Šnejdr si zaběhl v Tübingenu nový osobák 1:45.99 a je 6. v českých hist. tabulkách.

12.06.2018 13:10

Žákyně Adéla Novotná vylepšila při finále Poháru rozhlasu v Olomouci národní rekord na 60 m na 7.58.

07.06.2018 19:07

Oštěpařka Nikola Ogrodníková hodila na Diamantové lize v Oslo 61.56 m a skončila třetí.

01.06.2018 09:08

Zdeněk Stromšík si v St. Pöltenu časem 10.29 vyrovnal osobní rekord a vyhověl nominačnímu požadavku na ME.

30.05.2018 10:16

Oštěpařka Nikola Ogrodníková zvítězila na mítinku v Bydhošti výkonem 61.73.

20.05.2018 16:00

Při EP v běhu na 10 km v Londýně si vylepšili osobáky Moira Stewartová (33:41.17) i Jakub Zemaník (29:10.43).

18.05.2018 13:35

Denise Rosolové a Adamu Helceletovi se ve čtvrtek (17. 5.) narodila dcera Evelin. Gratulujeme.

18.05.2018 13:29

Bronzový medailista z OH (2012) a spoludržitel britského rekordu ve výšce (237) Robbie Grabarz ukončil kariéru.

07.05.2018 08:44

Kristiina Mäki doběhla druhá na finském mistrovství v krosu, 6 km zvládla za 22:00 min.