přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

11. března 2011, 09:36

První letošní číslo časopisu Atletika vyjde 29. března

Obsah jarního vydání Atletiky se v těchto dnech dokončuje, aby byl časopis k mání koncem března pro své čtenáře. Nejlepší cestou k jeho získání je roční předplatné, na které je právě teď nejvyšší čas.

 V čísle se můžete těšit především na zpracování halového ME v Paříži, které bylo tolik úspěšné pro české barvy, ale i pro domácí trikoloru. Analýzy, postřehy, dojmy, kompletní výsledky, to vše v působivém balení exkluzivních fotografií.
      
Dostane se však i na nejpodstatnější události domácí scény, jak je přinesla letošní halová sezona a také na publicistiku, která nabídne atletiku a atlety jinak, než pouze optikou výkonů a výsledků. Bohatá a barvitá bude i část věnovaná radám a poznatkům, které se atletům a jejich trenérům mohou hodit v přípravě.

Distribuce jarního vydání by měla začít 29. března. V současnosti existují jen dvě cesty, jak se k němu dostat. Pohodlnější a výhodnější je předplatné, které stojí 250 Kč včetně poštovného za čtyři letošní čísla. Postup, jak si jej vyřídit, naleznete zde.  Druhou variantou je nákup jednotlivých čísel přímo v redakci, případně na některé z atletických akcí. Cena jednoho výtisku je 69 Kč.  

Adam Pražák

Vytisknout