přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

15. června 2017, 21:01

Pražská tyčka 2017

PRAŽSKÁ TYČKA 2017

 

V úterý 20.června 2017 proběhne pod záštitou primátorky HMP již 26-tý ročník mezinárodního tyčkařského mítinku “Pražská tyčka 2017“.

Nejlepší čeští a zahraniční tyčkaři změří své síly, letos opět na tradiční lokalitě, na Václavském náměstí-Můstku.

Nad vysokou laťkou by se měli představit skokani pěti-šesti zemí: Kanady, Norska, Litvy, Řecka, Belgie, snad Švýcarska a České republiky. Letos na Václaváku opět za regulerních podmínek, s možností překonání rekordů a limitů. Vzhledem k současné optimální formě našeho tandemu Kudlička-Balner bude soutěž mužů s puncem nejvyšší kvality. Též  v ženské soutěži bude souboj naší trojice, Švábíkové, Maláčové a Ptáčníkové, více než napínavý. Kromě kvalitních cizinců dostanou příležitost i naši další přední mladí skokani s pokusy o limity na blížící se MEJ, MS 17 a ME 22. Samozřejmě i na vrchol sezóny - MS v Londýně.

Hlavními partnery akce jsou HMP, Pražské služby a.s., Beef House, FoaMax, Solight, Pražská plynárenská a.s., DSP, Birell a další.

Mítink začíná v 15 hodin soutěží žen a poté, po vyhlášení ženské soutěže, bude pokračovat zhruba od 17,15 hodin soutěží mužů. 

 

Startovní listina


Vytisknout