přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Zasedání Výboru ČAS

Výbor Českého atletického svazu zasedal v úterý 17. května 2005 v Praze.

Výbor ČAS přijal úpravy v plánu práce Výboru na první pololetí roku 2005.

Výbor ČAS schválil návrh nominace na Evropský pohár v chůzi, který se bude konat 21. května 2005 v Miškolci. 

Výbor ČAS souhlasil se způsobem nominace na MU Česká republika–Maďarsko–Slovensko dorostenců a dorostenek (11. června 2005) elektronickou formou v termínu 30. května 2005 s tím, že konečná nominace bude uvedena v příloze zápisu z Výboru ČAS. Výbor vzal na vědomí oznámení maďarského pořadatele o změně místa konání z původní Taty na Budapešť.

Výbor ČAS vzal na vědomí předložený písemný přehled o čerpání rozpočtu a výsledcích hospodaření ČAS v letech 1992–2004.

Výbor ČAS dále vzal na vědomí čerpání rozpočtu ČAS ke 31. 3. 2005 a vzal na vědomí informaci o nižších než plánovaných dotacích a grantech ČOV, Sazky a.s. a státního rozpočtu.

Výbor ČAS potvrdil návrhy na složení ekonomické komise ČAS, komise rozhodčích ČAS a soutěžní komise ČAS pro volební období 2005–2009. Složení trenérské rady ČAS zůstává v podobě, ve které byla ustavena na podzim 2004.

Výbor ČAS vzal na vědomí: informaci z jednání Výboru ČSTV; zprávu z mezinárodních juniorských závodů Olympijský mítink, který se uskutečnil 15. května 2005 ve Schwechatu v Rakousku.

Výbor ČAS schválil: předložený písemný návrh nominace vedoucích na oficiální mezinárodní akce a mezistátní utkání v roce 2005; změnu ve funkci zástupce ČAS na mezistátní utkání Česká republika–Chorvatsko–Maďarsko–Slovinsko (29. června 2005 v Uherském Hradišti), kterým se stal František Fojt; návrh na zabezpečení stálých telefonických a e-mailových spojení pro všechny členy Výboru ČAS a předsedu dozorčí rady ČAS, počínaje červencem 2005.

Výbor ČAS dále schválil upravený návrh Pokynu komise rozhodčích ČAS č. 1/2005 – doplňky technických pravidel ČAS č. 145 a 180.

******

Složení odborných komisí ČAS
Výbor ČAS při svém zasedání dne 17. května 2005 potvrdil složení některých odborných komisí ČAS pro volební období 2005–2009, která mají následující podobu:

Ekonomická komise ČAS
Předseda: Vladimír Tikal; členové: Dana Jandová, Vlasta Kašpárková, Robert Klimecký, Zdeněk Lubenský, Jacek Přibáň, Martina Renzová, Jan Ruda.
Komise rozhodčích ČAS
Předseda: Oskar Opavský; členové: Zbyněk Budínský, Miroslav Hauer, Karel Hoferek, Miroslav Hotový, Milena Opavská, Rudolf Šimek, Milan Urban, Vítězslav Žák; čestní členové: Jan Jurečka, Bedřich Skála, Vladimír Valder.
Soutěžní komise ČAS
Předseda: Ladislav Kňákal; členové: Jaroslav Kubica (místopředseda), Vladimír Černý, Jiří Hetfleiš, Petr Kratochvíl, Vít Rus, Karel Šebelka, Josef Šoba; čestní členové: Josef Goga, Ivan Hejtmánek. 

Tomáš Klement

Vytisknout