přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Zasedání Výboru ČAS

Výbor Českého atletického svazu při svém zasedání dne 15. 3. 2005 schválil novelu prováděcích pokynů pro činnost ST, SCM a SG.

Dále byla podrobně projednána organizační a obsahová příprava valné hromady ČAS, která se bude konat dne 2. 4. 2005 od 10.00 hodin v hotelu Krystal v Praze 6. Výbor ČAS odsouhlasil znění písemných podkladových materiálů, které obdrží všichni delegáti VH ČAS s předstihem. Byl uzavřen seznam kandidátů pro volby do výboru ČAS. Kromě výroční zprávy a písemných podkladů obdrží delegáti kompletní Předpisy ČAS, Historický almanach III. a novelu publikace Kdo byl kdo v české atletice.

Výbor ČAS vzal na vědomí hodnocení účasti na HME v Madridu a EP v zimních vrzích a hodech. Výbor ČAS ocenil vynikající výsledek Romana Šebrleho, kvalitní výsledky finalistů a všech, kteří na HME dosáhli nejlepších výkonů roku. Výbor ČAS konstatoval, že celkové vystoupení české atletické reprezentace na HME v Madridu zaostalo za očekáváním. Výbor ČAS dále doporučil pro další období EP v zimních vrzích a hodech symbolickou účast.

Výbor ČAS schválil návrh organizačních delegátů a zástupců ČAS na mezinárodní soutěže konané na území ČR v letní části sezony 2005.

Výbor ČAS pověřil delegaci ČAS na dubnovém Kongresu EAA v Lublani, aby uplatňovala strategii podporovat konání mistrovství Evropy každé 2 roky a konání ME do 22 let každý rok.
                                                                                                     KLT

Tomáš Klement

Vytisknout