přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

18. srpna 2010, 10:27

Vyšly srpnové Atletické listy

Bylo rozesláno další číslo elektronického informačního měsíčníku ČAS. Co nového se v srpnovém čísle dočtete?

ČAS informuje…
- Předseda svazu Libor Varhaník se ve svém úvodním slově zamýšlí nad uplynulým mistrovstvím Evropy v Barceloně. Najdete na straně 1.
- Sekretariát ČAS (str. 2) informuje o upozornění pro oddíly.
- Jednání komisí a rad – na sklonku června jednala Archivní komise ČAS (str. 4).

AL_08-2010_b.jpg
Náhled titulní strany, lze zvětšit

Z krajů
- Představíme dva kraje – Jihomoravský a Olomoucký KAS, zpovídali jsme předsedy Ctibora Nezdařila (JmKAS) a Miroslava Hrabala (KASO). Více na stranách 4-7.
- Informujeme o průběžném stavu českého běžeckého poháru, s. 7-8.
- Bývalý předseda sdružení statistiků Jiří Hetfleiš připravuje nejlepší výkony podle ročníků mládeže, tentokrát přišly na řadu starší žákyně (14 let). Strany 9-10.
- Na stranách 10 až 11 přinášíme zbývající předprázdninový zápis z jednání KAS – Středočeského.

Rubriku Kalendárium najdete na stranách 11-14. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace o něm (ní), popř. tip na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Smutné zprávy přišly z Ústí – nad Labem a nad Orlicí.

Závěr AL (s. 15) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, které očekáváme na českém území do dalšího vydání. Měsíční období je na události velmi bohaté zahrnuje totiž velký díl podzimní části domácí sezony: Obsahuje tři mistrovství ČR – do 22 let, dospělých družstev i žactva na dráze, kvalifikace na MS čeká vrchaře, úspěšné žáky a žákyně pak tradiční „mezistátko“.

V tomto čísle inzerují:
Na straně 3: Tesco Grand Prix Praha: www.pim.cz
Na straně 20: Startovní čísla: www.tiskofset.cz

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na www.atletika.cz v rubrice ČAS – ČAS vydává – Jednotlivá čísla AL až do roku 2003. Aktuální číslo je zde.

Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení Vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL