přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

9. srpna 2011, 16:07

Vyšly srpnové Atletické listy

Do emailových schránek odešlo letošní osmé číslo informačního bulletinu ČAS. Co v něm najdete?

ČAS informuje…

  • Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově hovoří o mediálním obrazu atletiky. Najdete na stranách 1-2.
  • Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 1. srpna. Str. 2-3.
  • Sekretariát ČASu informuje o nominaci na světovou univerziádu, o změně v dotacích na provoz a údržbu sportovišť a o vypsaných výběrových řízeních na veřejné zakázky (optické přístroje, startovací zařízení), str. 3 a 4
  • Z činnosti komisí a rad: informace o doplnění 300 m na Pardubický mítink,  str. 4.

AL08-2011_b.png
Náhled titulní strany, lze zvětšit

Z krajů

  • Představíme, co je nového v Jihomoravském a Olomouckém kraji, zpovídali jsme předsedy KASů Ctibora Nezdařila a Miroslava Hrabala. Více na stranách 5 až 7.
  • Na stranách 8  až 10 přinášíme červnové zápisy z jednání KASů: Vysočina, Plzeňský, Jihočeský, PAS.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 10-15. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo  slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz).  Pokud máte na dotyčného i kontakt (mail, telefon), připojte jej prosím také. V červenci přišla smutná zpráva z východních Čech (s. 16).

Závěr AL (s. 16) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce,  které očekáváme na českém území do dalšího vydání. Šestým mítinkem se v Pardubicích uzavře základní část extraligy, soutěže družstev vyvrcholí šampionátem těch nejlepších v Praze a jasno bude také v nižších patrech (4. kolo a baráže). Tradičně v závěru sezony na dráze proběhnou mistrovství žactva a "dvaadvacítek" (Nové Město nad Metují a Písek).

 

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na v rubrice ČAS / ČAS vydává / Jednotlivá čísla nebo rovnou zde. Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL