přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

20. října 2010, 10:41

Vyšly říjnové Atletické listy

Bylo rozesláno další číslo elektronického informačního měsíčníku ČAS. Co nového se v říjnové čísle dočtete?

ČAS informuje…
- Předseda svazu Libor Varhaník se ve svém úvodním slově zamýšlí nad sezonou optikou blížícího se vyhlášení Atleta roku. Najdete na straně 1 a 2.
- Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 5. října. Rozhodlo také o pořadatelích MČR 2011 (2012) Str. 2-4.
- Sekretariát ČASu (str. 4-5) upozorňuje kluby a oddíly na pravidla k přestupům a na přihlášku k soutěžím družstev.
- Z činnosti komisí a rad: představujeme organizační komisi vedenou Ladislavem Kňákalem (str. 5-6), v rozsáhlém materiálu přinášíme souhrn tabulek letošních soutěží družstev připravený Jaroslavem Kubicou (str. 6-12) a upozorňujeme na prosbu k letošním statistikám od Milana Urbana (s. 13).

AL_10-2010_b.jpg
Náhled titulní strany (lze zvětšit)

Z krajů
- Představíme další „kraj –  Vysočinu, zpovídali jsme jeho předsedu Vratislava Fišeru. Více na stranách 13-14.
- Bývalý předseda sdružení statistiků Jiří Hetfleiš připravuje nejlepší výkony podle ročníků mládeže, napodruhé přišly doopravdy na řadu starší žákyně (15 let), čímž napravujeme chybu z minulého měsíce. Strany 14-16.
- Na stranách 16 až 20 přinášíme zápisy z jednání KAS, výhradně ze září: Zlínský, Královéhradecký, Liberecký, PAS, Olomouc, Sdružení „Západočeská atletika“ a Plzeňský.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnou na stranách 21-23. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace o něm (ní), popř. tip na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz).

Závěr AL (s. 24) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, což po konci sezony na dráze znamená především vyhlášení ankety Atlet roku.

V tomto čísle inzerují:
Na straně 17: Cílové kamery, větroměry, tabule atd. www.sport-service.cz/sprinter
Na straně 24: Startovní čísla: www.tiskofset.cz

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na www.atletika.cz v rubrice ČAS – ČAS vydává – Jednotlivá čísla AL až do roku 2003. Aktuální číslo je ke stažení zde.

Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení Vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL