přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

21. dubna 2011, 12:22

Vyšly dubnové Atletické listy

Letošní čtvrté číslo bulletinu Českého atletického svazu vyrazilo do elektronických stránek. Co v něm najdete?

ČAS informuje…
- Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově hovoří o dubnových atletických událostech – půlmaratonském mistrovství ČR v Pardubicích, startu druhého ročníku projektu Atletiky pro děti a volebním úspěchu při kongresu Evropské atletiky. Slovo předsedy najdete na straně 1.
- Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 19. dubna. Str. 2.
- Sekretariát ČASu informuje o: vydané publikaci Halová ročenka Moravy a Slezska 2011 a úhradě poplatků za soutěže družstev (str. 2-3).
- Z činnosti komisí a rad: přinášíme rozhovor s šéftrenérem Tomášem Dvořákem, informace o registracích cizinců pro letošní rok a jarních přestupech 2011 (viz přílohy) a trenérské škole při FTVS (str. 3-6).

AL04-2011_b.png
Náhled titulní strany (lze zvětšit)

Z krajů
- Představíme, co je nového ve Středočeském KASu, zpovídali jsme jeho předsedu Jiřího Klesnila. Více na straně 8.
- Bývalý předseda sdružení statistiků Jiří Hetfleiš tentokrát připravil nejlepší české výkony žen do 22 let v nemistrovských disciplínách. Strana 9.
- Na stranách 10 až 15 přinášíme březnové a dubnové zápisy z jednání KAS: Moravskoslezský (VH), Ústecký, Královéhradecký (VH), Pardubický (VH), Středočeský (VH), Plzeňský, Liberecký (VH), Pražský.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 16-19, výročí zpracovává Milan Skočovský. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace o něm (ní), popř. tip na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Pokud máte na dotyčného i kontakt (mail, telefon), připojte jej prosím také. Bohužel smutná zpráva přišla ze severních Čech.

Závěr AL (s. 20) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, které očekáváme na českém území do dalšího vydání. První část sezony mimo dráhu vyvrcholí mistrovství ČR v maratonu v Praze, o tituly na dráhové desítce se vytrvalci poprvé utkají mimo hlavní šampionát – v Bílině. Odstartuje také inovovaná extraliga, nejprve mítinkovou částí v Olomouci a proběhne také jedno víceméně „klasické“ kolo, v Ostravě. Více o extralize zde.

V tomto čísle inzerují:
Na straně 7: společnost Prague International Marathon, www.pim.cz
Na straně 15: Startovní čísla, www.tiskofset.cz
Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na www.atletika.cz v rubrice ČAS / ČAS vydává / Jednotlivá čísla a také zde.
Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL