přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

17. června 2011, 09:18

Vyšly červnové Atletické listy

Vychází šesté číslo informačního bulletinu Českého atletického svazu roku 2011. Co v něm najdete?

ČAS informuje…

  • Varhaník ve svém úvodním slově hovoří o uplynulých velkých mítincích a prvním velkém vrcholu letní sezony – ME družstev. Najdete na straně 1.
  • Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 14. června. Str. 2-3.
  • Sekretariát ČASu informuje o stavu extraligy po prvním kole a o zvýhodněné koupi knihy o Boltovi pro reprezentanty a členy SCM (str. 3-7).
  • Z činnosti komisí a rad: přinášíme rozhovor s předsedou ekonomické komise Ing. Jiřím Topinkou, informace o LODM 2011 a výběrových řízeních na uspořádání Poháru rozhlasu a mistrovství ČR 2012 (2013), str. 7-8.

AL06-2011_b.png
Náhled titulní strany lze zvětšit

Z krajů

  • Představíme, co je nového v Ústeckém kraji, zpovídali jsme předsedu KASu Milana Rybáka. Více na stranách 9 a 10.
  • Na stranách 10 až 13 přinášíme dubnové a květnové zápisy z jednání KASů: Jihočeský, společná VH Karlovarského a Plzeňského, Liberecký, Zlínský, Olomouc, Plzeňský, Karlovarského.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 14-18. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Pokud máte na dotyčného i kontakt (mail, telefon), připojte jej prosím také.

Závěr AL (s. 20) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, které očekáváme na českém území do dalšího vydání. Atleticky bohaté období obsahuje dvě mistrovstvím ČR, juniorů a dorostenců v Ostravě, ale i hlavní šampionát mužů a žen v Brně. V Olomouci proběhne nejen půlmaraton, ale také olympiáda dětí a mládeže. Pokračují soutěže družstev, I. a II. liga třetím kolem, nejvyšší extraligu pak čeká třetí díl mítinkového kola – Pražské memoriály. Hlavní město hostí i tradiční Pražskou tyčku. Vrcholem měsíčního období je šampionát mladých atletů v Ostravě.

V tomto čísle inzeruje na straně 18: Startovní čísla, www.tiskofset.cz.

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na www.atletika.cz v rubrice ČAS / ČAS vydává / Jednotlivá čísla nebo rovnou zde. Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL