přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

13. července 2011, 17:06

Vyšly červencové Atletické listy

Vychází sedmé číslo informačního bulletinu Českého atletického svazu roku 2011. Co v něm najdete?

ČAS informuje…

  • Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově hovoří …. Najdete na straně 1.
  • Předsednictvo ČASu jednalo na svém pravidelném zasedání 3. července. Str. 2.
  • Sekretariát ČASu informuje o možnostech ubytování na MČR žactva (str. 3).
  • Z činnosti komisí a rad: informace o výběrovém řízení na uspořádání krajských kol Kinderiády 2011-2012, o vydaných Ekonomických informacích, str. 4-6.

AL07-2011_b.png
Náhled titulní strany lze zvětšit

Z krajů

Představíme, co je nového v Jihočeském a Karlovarském kraji, zpovídali předsedy KASů Pavla Nováka a Jacka Přibáně. Více na stranách 6 až 9.
- Na stranách 9 až 11 přinášíme květnové a především červnové zápisy z jednání KASů: Ústecký, Zlínský, Olomouc, PAS, Moravskoslezský, Karlovarský.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 12-15. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace, popř. tip o něm (ní) na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Pokud máte na dotyčného i kontakt (mail, telefon), připojte jej prosím také. Bohužel na konci června přišla česká atletika o jednu z výrazných postav své historie (s. 15).

Závěr AL (s. 16) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, které očekáváme na českém území do dalšího vydání. V tomto období začínáme mimořádným vrcholem v podobě šampionátu mladých atletů v Ostravě. Následují dva extraligové mítinky na východě a jihu Čech (Nové Město nad Metují a Tábor), bojovat se bude také o účast na MS v běhu do vrchu v České Třebové.

V tomto čísle inzeruje na straně 16: Startovní čísla, www.tiskofset.cz.

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na v rubrice ČAS / ČAS vydává / Jednotlivá čísla nebo rovnou zde. Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL

Michal Procházka

Vytisknout