přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

30. března 2011, 12:28

Vyšly březnové Atletické listy

Letošní třetí číslo bulletinu Českého atletického svazu vyrazilo do elektronických stránek. Co v něm najdete?

ČAS informuje…
- Předseda svazu Libor Varhaník ve svém úvodním slově hovoří o březnových atletických událostech – halovém ME v Paříži, mistrovství ČR na Prostějovsku a také valné hromadě ČAS. Slovo předsedy najdete na straně 1, zápis z VH, která se konala 26. března, na s. 2.
- Výbor a Předsednictvo ČASu jednaly na svých pravidelných zasedáních 18. a 15. března. Str. 3.
- Sekretariát ČASu informuje o: vydané publikaci Atletické soutěže 2011 a úhradě poplatků za soutěže družstev (str. 3-5).
- Z činnosti komisí a rad: zrušené registrace závodníků a vydaná brožura Talentovaná mládež 2011 (str. 6).

AL03-2011_b.png
Náhled titulní strany - lze zvětšit

Z krajů
- Představíme, co je nového v Pardubickém KASu, zpovídali jsme jeho předsedu Ladislava Doskočila. Více na stranách 7-8.
- Bývalý předseda sdružení statistiků Jiří Hetfleiš tentokrát připravil rekordy Moravy. Strany 8-9.
- Na stranách 10 až 18 přinášíme únorové a březnové zápisy z jednání KAS: Liberecký, Vysočina (také VH), Královéhradecký, Pražský (2x a také VH), Moravskoslezský, Středočeský, Karlovarský, Plzeňský, Ústecký, Zlínský, Jihočeský (VH), Jihomoravský (VH), Olomouc.

Rubriku Kalendárium si můžete prohlédnout na stranách 19-22, kterou od minulého čísla zpracovává Milan Skočovský. Máte-li ve svém okolí někoho, kdo slaví v nejbližší době (půl)kulaté výročí, neváhejte nám poslat informace o něm (ní), popř. tip na adresu redakce (redakce@atletika.cz nebo mprochazka@atletika.cz). Pokud máte na dotyčného i kontakt (mail, telefon), připojte jej prosím také.

Závěr AL (s. 22) patří tradičně pozvánkám na hlavní akce, které očekáváme na českém území do dalšího vydání. Naplno se rozbíhá hlavní sezona běhy mimo dráhu (Pražský půlmaraton a MČR v chůzi a půlmaratonu).

V tomto čísle inzerují:
Na straně 14: Cílové kamery, větroměry a tabule, www.sport-service.cz/sprinter
Na straně 23: Startovní čísla, www.tiskofset.cz

Všechny Atletické listy, včetně toho aktuálního čísla najdete na www.atletika.cz v rubrice ČAS / ČAS vydává / Jednotlivá čísla nebo rovnou zde. Zasílání mailů s AL je volně dostupné komukoli, kdo se nám přihlásí na adresu redakce, nejlépe e-mailem: redakce@atletika.cz

Věříme, že nám zachováte přízeň. Příjemné čtení vám přeje

Michal Procházka, redaktor AL