přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:25

Vyšla srpnová ATLETIKA

Již den po ukončení MS v Helsinkách vyšlo srpnové číslo ATLETIKY. Podařilo se nám tam zachytit ještě alespoň slovem první dva dny šampionátu. Hlavním námětem však byla mládežnická mistrovství v Marrákeši, Erfurtu i Kaunasu, kde se naše mládí rozhodně neztratilo.

Omlouváme se však čtenářům za nekvalitní práci studia. Zlom časopisu prováděl externista a práce se mu mírně řečeno nevydařila, dvojnásob to platí o titulní fotografii. Sleva na ceně je jen malou kompenzací za zbytečně znehodnocenou prací redakce.

 

Teď již připravujeme zářijové číslo z MS v Helsinkách, které vyjde dokonce o 14 dnů dříve než obvykle, abyste si mohli porovnat svoje ještě čerstvé dojmy s názory trenérů, závodníků i redakce. Najdete i kompletní výsledkovou dokumentaci šampionátu. V srpnovém čísle máte zase pohromadě výsledky všech tří mladých mistrovství i závodů GL a GP. Opět bohatá je i metodická část ATLETIKY. V srpnovém čísle je kinogram Asafa Powella a v zářijovém bronzové diskařky Věry Cechlové-Pospíšilové vždy s odbornými komentáři.

                                                          Hezké počtení přeje František Macák