přejdi na obsah | přejdi na menu | přejdi na vyhledávání

23. listopadu 2011, 11:26

Vyšla nová Atletika

Na novinové stánky a do schránek předplatitelů míří aktuální číslo specializovaného atletického měsíčníku. Co v něm najdete?

Mistrovství Evropy v Göteborgu přineslo podle očekávání celou řadu pozoruhodných podnětů, které je třeba si pečlivě přebrat a uspořádat. A to chce nějaký čas. Také z toho důvodu jsme se rozhodli rozdělit analýzu šampionátu do dvou čísel Atletiky. V této, srpnové, se věnujeme téměř výhradně zhodnocení české účasti. Materiál doplňuje výsledkový servis, který je k nalezení v příloze Atletika plus, a původní reportáž z Göteborgu, zachycující něco z atmosféry, jež velký atletický svátek obklopovala. 
 
Přestože hlavní reflektory byly namířeny k té evropské, nezahálela ani scéna domácí. V tomto vydání se ohlížíme především za dvěma republikovými šampionáty, které se pořádaly od vydání Atletiky červencové po uzávěrku té srpnové. Vícebojaři zápolili o tituly v Táboře, vytrvalci změřili síly na MČR v půlmaratonu v Liberci.   

Kromě událostí, spojených s aktuálním děním, najdete v Atletice jako již tradičně nadčasové materiály, které by vám měli pomoci v přípravě ať už své, nebo vašich svěřenců. Z bohatého menu nabízím pro ochutnání například články o rychlostních schopnostech, o možnostech na trhu v oblasti tréninkové obuvi, o zatím nepříliš známé léčebné a regenerační metodě jménem kryoterapie či o látce zvané Creatin. Ovšem zajímavých věcí ku přečtení je samozřejmě více.


 

Adam Pražák

Vytisknout